2733
2734
عنوان

مامان های کلاس اول ۱۴۰۳

| مشاهده متن کامل بحث + 3384 بازدید | 219 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایرادی نداره این چهار ماهی که وقت داری کتاب های پیش دبستان خانم رحمت رو براش بخر حسابی باهاش کار کن راه میفته 

کارای مدرسه هم بکن که خیالت راحت بشه تا سال دیگه این موقع بچه ات هم باسواد شده هم داره میره دوم 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو

وا خیلی ببخشید ولی چقدر بی مسئولیتی. یعنی چی بچه رو حتی قصد نداشتی بنویسی مدرسه اینم لطف کردی بخاطر خواستن خودش میخوایی بفرستیش؟ یعنی واقعا اینده بچه هاتون واستون مهم نیست 🤔 ؟؟؟؟الان ایندوره همون ادم باسوادام کلی مشکلات وبیکاری دارن چه برسه به بیسوادا.واقعا چی تو مغزتون میگذره.مامانای الان، که خود مادره هم احتمالا زیر ۳۰ سال سنشه رو نمیتونم واقعا درک کنم. بعدم فکر کنم تاپیش ۲ رو نره کلاس اول نمینویسن. از اداده اموزش پرورش شهرتون بپرس

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
خییییلی اشتباه کردم بیخیال نبود شرایط جوی خونم خیلی متشنج بود الانم حتی یکم هس

دخترمنم متولد آخر مرداد ۹۷ .خیلی پیش دبستانی رو دوس داشت .ریزه میزه هم هست ولی خب مشکلی نیس. برو همین الان برای این چند ماه کلاس یامهد براش پیدا کن یکم آشنا بشه با محیط. قشنگ اونجا وایسه . مامانشو نخواد . از محیط اموزشی خوشش بیاد . 

از الان تا اول مهر فرصته ثبت نامش کنی ولی مدرسه خوب زود پر میشه باید زودتر اقدام کنی خود مدرسه مدارک بهت میگه چی بیاری ، نوشتن اعداد تا ۱۰ را باهاش کار کن ، صدای اول و آخر واژه ها را ، حروف الفبا را به صورت دیداری و شنیداری ، برا اینکه کارت راحت تر شه کلیپ اموزش حروف الفبا که به صورت موزیکاله براش دانلود کن ، کتاب کار پیش دبستانی بخر براش ... 

چون کوچولوترم هست رو پیشش کار کن از بقیه بچه ها عقب تر نباشه اعتماد به نفسش نیاد پایین 

وای امروز برم حتما ...خاک توسرم خیلی استرسی شدم سر مدرسه رفتن دختر

عیب ندارع عزیزم

برو و امسال سال اول سخته کلی وقت باید بزاری 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
شما ثبت نام کن ک مث من عقب نمونه

اخه ممکنه تو این محل نباشیم و از اینجا بریم

اونوقت باید چیکار کنم؟

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...
دخترمنم متولد آخر مرداد ۹۷ .خیلی پیش دبستانی رو دوس داشت .ریزه میزه هم هست ولی خب مشکلی نیس. برو همی ...

اره باید بفرستم....خیلی شوهر خیر ندیدمم همکاری نمیکنه ک میگ خرج اضافیه وقتش میره

2706