2737
2734
عنوان

انشاااااا بیایددد

177 بازدید | 23 پست

بچه ها ما فردا امتحان انشا داریم بعد موضوع ها رو دادن اگه از این موضوع ها که میگم از قبل انشا دارید میشه بفرستید یااا الان میتونید برام بنویسید

هرکی برام بفرسته براش دعا کنیم و صلوات میفرستم

سه تا برگه امتحان انشا فرستادن که ما باید برا هر سه تا شون آماده باشیم چون یکی از اینا امتحان فردامون

یعنی سه تا انشااااااا می خوامم🥲✋️تازه فردا هم امتحان شیمی دارم

برگه اول 👇🏻

یکی از موضوعات زیر را انتخاب  کرده :

انشا یی ذهنی با استفاده از روش جانشين سازی دربارۀ « جنگل» 

بنويسيد. ب) با روش تضاد مفاهيم متنی در مورد (سايه و خورشيد) بنويسيد. ج) (دانش آموز و دبير) را با هم مقايسه کنيد.

برگه دوم👇🏻

با بهره‌گیری از بارش فکری،  دگر نویسی و گزین گفته ها انشایی درمورو طبیعت بنویسید

برگه سوم👇🏻

یکی از سه مثل زیر را بخوانید سپس آن را گسترش دهید.

فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیزه

شاهنامه آخرش خوش است

تهی پای رفتن به از کفش تنگ

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       

درخواست دوستی بده ایدی تلگراممو بدم از مدرسه که برگشتم از هر سه تاش برات بنویسم

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
درخواست دوستی بده ایدی تلگراممو بدم از مدرسه که برگشتم از هر سه تاش برات بنویسم

تا قبل ظهر میخوام 

مدرسم ظهریه😔

میشه برای اینکه بتونم موفق بشم و بابام رو سر بلند کنم برام با قلب پاکتون صلوات بفرستید ❤️🫂                                 ی دختری که عاشق بابا و مامانشه 🫀🥹       
از گوگل برادر 

نمیشه نمیزارن 

تا قبل ظهر میخوام  مدرسم ظهریه😔

فردا نیست مگه

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
2740
فردا نیست مگه

نه اینو دیشب تایپک کرده بودم 

کسی نیومد 

دویاره امروز همونو کپی کردم تایپک کردم

تا قبل ظهر میخوام  مدرسم ظهریه😔

ببین برای سومی 

که گفته فلفل نبین چه ریزه می تونی بگی یه دختری چثه ی ضعیفی داشته همه فکر می کردم مظلومه ولی در آخر متوجه شدن خلافکاره 

حالا اینو میتونی بازش کنی .....

من انشام خوبه ولی حقیقتا حوصله ندارم 

ولی خب اولیه رو میتونی بنویسی 

برای گیسوانم نوازشگری جز باد نیست

نور زندگیم خورشید 

و آب حیات باران 

با این همه اینجا با همنوعانم خوش زندگی میکنیم

شب با جغد هم صحبت میشویم 

صبح با طوطیان و قناری 

ظهر با گنجشنگان و کلاغان 

زیر سایه ی مان عکاسانی که متعجب از رفتار حیوانات عکاسی میکنند استراحت میکنند باقی مانده ی آبشان را گاهی به ما میدهند و میروند گاهی هم نه 

به یمن حضور ما هوای جنگل پاکیزه ترین حالت خود را دارد 

با این همه نمیفهمم چرا هر آن شاهد مرگ برادرانم میشوم 

صدای سکوت دردناکی که بعد از تبر زدن به بدن تنومند برادرم آمد در گوشم تداعی میشود دوست دارم به تبردار ظالم بگویم چرا ؟

مگر ما برایتان مفید نیستیم مگر ما هوا را پاک نمیکنیم دلیل پدید آمدن جنگل نیستیم؟ چرا مارا میکشید چه چیزی ارزش از دست دادن این همه خوبی را دارد؟ ما برویم پرندگان کوچ میکنند و حیوانات هم میروند جای دیگر ما برویم زمین می رود دوست دارم بگویم اما سکوت میکنم کاش از سکوتم متوجه شوید

اومدم اولشو بگم تا تهش اومدیهو😂

من انشام خوبه ولی حقیقتا حوصله ندارم  ولی خب اولیه رو میتونی بنویسی  برای گیسوانم نوازشگ ...

مرسییی

2706