2733
2734
عنوان

پریشب شوهرمنو با سیلی زد

| مشاهده متن کامل بحث + 3221 بازدید | 132 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هر چقدرم بری نباید کتک بزنه  من دیدم طرف تو صورتش ننه باباشو فحش داد زنشو نزد تو چجوری به اون ...

تازه آقا رو مخش بری یعنی دیگ عصبانی بشه بلاک هم میکنه  دیشب میگف دیگ برنمیگردم و...

زیاد زر میزنه موقع عصبانیت

خیانت هم بکنی حق نداره بزنه کتک زدن یعنی ته خط

کجایی خواهر وقتی عصبی بشه بلاک خم میکنه تازه بهم میگه هروقت دیدی من کمت هستم اینا میتونی بری 

باز غیر عصبانیت همش میگه قلب من

اسی خدا خفت نکنه که نمی‌دونم چی هم بهت بگم 

ولی این فردا روز بری سر خونه زندگی خودتون 

معضلات و مشکلات زندگی خیلی بیشتر میشه اینم تا تقی به توقی میخوره تو رو کیسه بوکسش قرار میده 

اخلاق بد و دست بزن درمانش سخته و حتی محال

اولا اینکه کسی که تو عقد بزنت ببین بعد عروسی چکارت خواهد کرد دوما چرا مستأجری نمیری توخودتم لج بازی ،خب بیش یکساله عقدیت دیگه موقع عروسی گرفتنه صبرم مردمم یه حدی داره

آخه همسرم وقتی عصبانی میشه پدر ومادرش هم نمیشناس

نشناسه به درک چرا باهاش موندی پس بی عقلی پس فردا میخوای خودتو بچتم بکنه کیس بوکس؟اینو چیشو دوس داری زدنشو ؟ برین دهنش کل فامیل خبر کن ابروشو ببر به چهار تا ریش سفید بگو بیان تعهد بگیرن به مادر پدرت بگو بشورن بذارنش کنار

الان نکنی بعدا پشیمون میشی ....

تو درس خونده ای با سوادی قرار باشه توام کتک بخوری و عین دخترای ۱۶ ساله خام بشی که وای دوسم داره یعنی هیچی دیگه همه درس خوندنت و اگاهیت به درد نمیخوره 

عقلتو به کار بنداز برو به همون مادرت بگو اون بهتر میدونه چجوری بچزونتش 

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
اولا اینکه کسی که تو عقد بزنت ببین بعد عروسی چکارت خواهد کرد دوما چرا مستأجری نمیری توخودتم لج بازی ...

از اول گفت ۴ سال فک میکردم خونه درست میونه درضمن من نمتونم واقعا نمتونم دست پاچلفتی هستم هیچی نخریدن یک خونه زور میاد

ن خب ولی ۴ سال واس درست کردن خونه بود الانم کانگار خونه درست کردنی در میان نیس

متوجه هستي چي ميگي؟؟؟؟؟؟

😊😊😊😊😊😊😊😊

اولا كه أصلا مساله كتك زدنت نيست ، چون ميگي تقصير خودت بوده و رفتي رو مخش ..😄😄😄

تو سوالت توي اين تاپيك اينه كه چطور عروسي رو تا فارغ التحصيلي بپيچونم به چه بهونه اي… خب رو راست حرفتو بزن از چي ميترسي؟! اينجا يه محيط مجازي است .. 

الان سر اينكه اقا گفته عروسي بگيريم بريم مستأجري، گفتي خونه بساز ( درصورتي كه نداره بسازه) گفته طلا بده كمك كن تا خونه بسازم و به نامت بزنم ( گفتي نه )، يعني به هيچ صراطي مستقيم نشدي! چون درست مونده و شلخته و دست و پا چلفتي هستي و نميخواي بري سر خونه زندگيت..

در واقع چون نميخواي عروسي بگيره مساله خونه رو مطرح كردي .. 

از نظر من بيچاره اون اقا كه گير تو افتاده! زندگيش خراب شد. 

نشناسه به درک چرا باهاش موندی پس بی عقلی پس فردا میخوای خودتو بچتم بکنه کیس بوکس؟اینو چیشو دوس داری ...

یک طلا ک نخریدن یک خونه زور میاد آقا من دلم نمیخواد اجازه مگه زوره اصلا درس زندگی دارم یکبار یک خواسته کردم اینجوری شد حتما ۲ روز دیگ خونمون نمیاد خواهرش زنگ میزنه چیکار کردی نمیاد خونتون چقد بیخیالی بیا ببین این چیشدا منم خر میشم برای اینکه  آبروم نره باز خر میشم مبرم اونجا منت میکشم ک مجدد منو بزنه وااااااقعا احمقم

متوجه هستي چي ميگي؟؟؟؟؟؟ 😊😊😊😊😊😊😊😊 اولا كه أصلا مساله كتك زدنت نيست ، چون ميگي تقصير خودت ب ...

چرا دقیقه مساله کتک زدنه دلم واس کتک خیلی شکست از طرفی حق بده میترسم پس فردا ک بداخلاقی کرد کجا برم

از اول گفت ۴ سال فک میکردم خونه درست میونه درضمن من نمتونم واقعا نمتونم دست پاچلفتی هستم هیچی نخریدن ...

یعنی چهار سال عقد مگه میشه این چه قراریه ،در ضمن خیلی ها عروسی کردن ودرسم خوندن

2706