2733
2734
عنوان

پریشب شوهرمنو با سیلی زد

| مشاهده متن کامل بحث + 3221 بازدید | 132 پست
نترس عرضه نداره امسالم ببرت خونت  با دوتا النگو نمیتونه خونه بسازه چرت و پرت میگه

لجنازه روانیه خب میره قرض میکنه ولی در کل من ۲ سال خورده از درسم مونده واقعا نمتونم هم خونه داری هم درس خوندن

چقدر بد توضیح دادی.

فاز شما رو نمیفهمم. طرف‌گفته زمینو بخریم به نامت میکنم.شما نه حاضری طلاهاتو بدی، نه میخوایی واست عروسی بگیرن،نه دلت میخواد بری مستاجری؟ چی میگی واقعا؟ خوب امه خونه مدرش اتاقی چیزی دادن اونجا برید زندگی کنید. حتما اونجام نمیخوایی بری. بعدم میگن اول چاه رو بکن بعد منارو بدزد.شما وقتی تکلیف محلف زندگیت معلوم نیست چرا خانوادت سرخود رفتن وسیله گرفتن برات؟

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزيزم چرا ازدواج كردي؟! وقتي عقد كردي فكر نكردي دانشجو هستي و دست و پا چلفتي ؟! بري سر خونه زندگيت ه ...

چرا بابا خیلی دوسش دارم با این اخلاقش اگ دوستش نداشتم نمی موندم 

منو تحقیر میکنه و...

نخیر طبق قول ۴ سالی میموندم و درسم تمام می‌شد خونه هم گفتن درست میکنه ولی من نمتونم الان واقعا نمتونم ازش میترسم واقعا هم میترسم 

اگه من بودم طلاهامو میدادم چون زندگی مشترکه دیگه مال من و تو نداره به حرف هیچکس از اطرافیانم هم گوش نمیکردم چون بعدا اونا نمیخوان بیان کرایه خونه من و بدن بعدا اونا نمیخوان به جای من سرسال استرس افزایش کرایه خونه رو بکشن پس به حرف دلت گوش کن از طرفی هم جدا از همه ی اینا مسائل بنظرم برید پیش مشاوره و تا زمانی که همسرتون دست بزنشون رو ترک نکرده زیر یه سقف نرید چون بدتر میشه اون موقع تا یه داد میزنه یسره تن و بدنت میلرزه که الان میاد سراغت سیاه و کبودت میکنه زندگیت میشه یه زندگی با ترس 

خسته شدم از اینکه باید برای همه خوب باشم منم یه جاهایی دلم میخواد بخاطر خودم با همه بد باشم مگه خودم چشه؟
چقدر بد توضیح دادی. فاز شما رو نمیفهمم. طرف‌گفته زمینو بخریم به نامت میکنم.شما نه حاضری طلاهاتو بدی ...

کسی که الان تا خلاف میلش حرف بزنه بهش سیلی میزنه دو روز دیگه بنظرت خونه بنامش میکنه؟! اسم خونه رو بیاره میکشتش.

حالا چه حکمی بوده که این شوهر گند اخلاق دست بزن دار 

خود رای و گدا بعنوان شوهر انتخاب کنی 

رو دست خونوادت باد کرده بودی مگه 

چرا به هر قیمتی فقط میخواین شوهر داشته باشین 

من باشم که سیکش میزنم بره جهنم 

مگه اعصاب و جونم از سر راه آوردم 

🌐از خدا پنهون نیست از من چه پنهون آمارتون دارم 🌐
از مجردی داشتم

طلاهاتو نبر خونه شوهرت بده مادرت نگه داره بگو برا وسایل فروختن لازم داشتن 

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
تو می‌گی چ کنم

بگو مستاجری میام ولی باید برام طلا بخری قبلشم برید مشاوره برا کتک زدنش با ریش سفیدا حرف بزنید تعهد بده نزنتت

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2706