2737
2739
نكنه اول همسرت خيانت كرده و تو هم براي تلافي رفتي خيانت كردي ؟ همسرت هم خبر نداره . بنابر اين غصه هم ...

اصلاا تلافی نبود ولی پیش آمد

بیشتر هم پیامی چتی و...خیلی کم برخوردی 

مال اون رو هم فهمیدم از رو چک.گوشی و حاشا کرد قبلش

و نمیدونم دقیق تا کجا پیش رفته یا متوقف شد وو..

خلاصه پیچیده شد گل چون آشنا هم بود مال من 

بدتر از همه اينه كه خائن هميشه جلوي چشمته . 

دقیقا یجورایی از بی عرضگی خودمم حالم بهم میخوره

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره خیلی خیانت دیدم از نامزد قبلیم انقدر زیادن یادم نمیاد ولی بدترینش  یه بار قرار گذاشتیم شب ...

خدا رو شکر آخر قصه‌ت قشنگ بود

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
2740

به همکارا میگن..شما زن دارید چرا یکی دیگه رو صیغه میکنید چرا باز دنبال پارتنر هستید

میگن :زن مون نمی‌فهمه 

یا میگن خونه عشق و حاله

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
نمیدونم اگرم بهم خیانت شده انقد تمیز کار کردن که من متوجهش نشدم 😂😐

وای لعنتی🤣🤣🤣🤣

اگر چیزی بود شاخکای زنا خیلی قویه تو این موردا پس مطمعن باش چیزی نبوده

خدا بخاطر غمی که بهت داده لعنتش کنه با خوندن حرفات دلم گرفت

بعد ببین برام ادم عادی نبود هیچ‌وقت اولین مرد زندگی یه دختر عادی نمیشه براش من میمممردم براش میخواستم براش خودکشی کنم تک تک سلول های بدنم درد میکرد وقتی عذابم میداد 

حالا قیافشم به زور یادم میاد

اصلاا تلافی نبود ولی پیش آمد بیشتر هم پیامی چتی و...خیلی کم برخوردی  مال اون رو هم فهمیدم از ...

فكر كردم منظورت از خيانت رابطه ... بوده . حالا يه چت كردي همچين هم خيانت نبوده . 

2706