2752
2734
عنوان

خانمها بیاین اسکرین شات حرفایی ک به شوهرم زدم رو بذارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1669 بازدید | 103 پست
خیلی به پدر مادر و برادراش بها میده درصورتی که بخدا اونا اینجوری نیستن  امشب ک اومد خونه بحث ک ...

شهر پدر و مادرش چند ساعت فاصله هیت با شما؟هر چند وقت شما با بچه و شوهرت میری سر بزنی مگه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم. بهتره به جای این حرفا بهش میگفتی اول بیاد خونه .. میگفتی دخترمون دلش برای بابا مامان بزرگش تن ...

فایده ندارد گلم 

باور کن انقد احترام پدرمادرشو دارم خدا میدونه 

ولی اونا نه اندازه من حتی برادراش و زن برادراش هم همینطور

بخاطرشون هر کاری می‌کنه ولی اونا نه

وای منم اینجوریم وقتی با طرفم بحثم شه اون مقصره بعد من میشم‌آدم بده یا چون توضیح بده بعدش رگبار ...

باید بنویسی 

من این همه سختی رو تحمل میکنم  زحمت بچه رو به تنهایی به دوش گرفتم وقتایی که نیستی هم مرد خونه میشم هم زن خونه 

بعد تو نمیایی یه سر بهم بزنی باور کن  کل خستگی تو تنم میمونه اینجوری میکنی اونام پدر و مادرتن درست اما منم خانومتم و شوهرم تویی 

البته این برای مردای احساسی خوبه دیگه شوهر اسی رو نمیشناسم🤣

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 
باید بنویسی  من این همه سختی رو تحمل میکنم  زحمت بچه رو به تنهایی به دوش گرفتم وقتایی که ...

شوهر من درحوابم میگه خب آخه عزیزم ماشین به این سمت نبود مجبور شدم ازون سمت بیام  

ولی گه میخورع مگه میشه هر هفته ماشین نباشه به این سمت 

هردفغه ب یه بهانه یبار وسیله برا داداشش ببره یبار وسیله برا مادرش ببره یبار یکی رو سر راه برسونه 

بخدا خستم دیگ

شوهر من درحوابم میگه خب آخه عزیزم ماشین به این سمت نبود مجبور شدم ازون سمت بیام   ولی گه میخور ...

وایسا فردا شاید از دلت دراورد

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 
خوب کردی خدا این مردا رو ورداره از رو زمین  یه حرومشو من دارم کثافت

خیلی خستم دیگ 

تازه وسط دعوا وقتی گفتم چرا قول بیرون رفتن به برادرت دادی من این هفته واقعا خستم نیاز به استراحت دارم حاشا کرد گفت من نگفتم 

گفتم زنگ میزنم از پشت تلفن ازش سوال میکنم.ابروتو میبرم 

گفت به اندازه کافی بردی 

اینجا خیلی سوختم آخه هیچ کار نکردم همیشه تلاشم این بوده یه شروع گردن بالاتر از بقیه باشه

شهر پدر و مادرش چند ساعت فاصله هیت با شما؟هر چند وقت شما با بچه و شوهرت میری سر بزنی مگه؟

یک ساعت 

ماهر ماه میریم گاهی شاید ماهی دوبار 

اصلا دم ب دقیقه اونا اینجان بخدا 

2706