2752
2734
عنوان

خانمها بیاین اسکرین شات حرفایی ک به شوهرم زدم رو بذارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1669 بازدید | 103 پست
😅😅😅😅 به پوچی نرس،بیخیال باش،انقدر پیگیرش نشو ،دلت برا کتکاش پر میکشه؟بزارش به حال خودش بزار تا ...

چی بگم والا

برمی‌داره اینجا واسشون زیره به کرمون می‌بره .چیزی ک شاید اونجا بیشتر باشه 

اصطحلاک ماشین و خرج ماشین هر چیز دیگرو از دهن منو بچم میزنه . فشارش ب من و بچم میاد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چقدر بعضی ازما خانوما بی پناهیم و دلشکسته 😢

همین جمله ها باعث میشن ک خودتو ضعیف ببینی بلانسبت هر بی سروپایی بیاد و سواری بخوره 

من تا روزی ک نفس میکشم با تمام سختی هایی ک کشیدم و دارم میکشم هیچوقت نمیگم بی پناهم چون خدا پناه تمام دل های شکستس و اگ باورش داشته باشی ی روزی شکستنشونو جلو چشمت میاره و لذت ببر اون روزو 

چقدر بعضی ازما خانوما بی پناهیم و دلشکسته 😢

من اگه بگم چه بلاهایی سرم اومده گریه میکنی بخدا

ولی ی روز گفتم فک میکنم مردم و خودم خواسته ای ندارم فقط و فقط باید مواظب بچه م باشم،شوهرمم خدایی نمیگم بده یا عاشقش نیستم ولی کلا خیلی این چندین سال بهم سخت گذشت تا یاد گرفتم محکم و بیخیال باشم

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
همین جمله ها باعث میشن ک خودتو ضعیف ببینی بلانسبت هر بی سروپایی بیاد و سواری بخوره  من تا روزی ...

زنده باشم ببینم اون روزو تلافی تمام اشکایی ک ریختم 

تلافی تمام بی حلاوتی هایی که کشیدم رو ببینم. 

ببینم خدا چجوری برام جبران کنه

چی بگم والا برمی‌داره اینجا واسشون زیره به کرمون می‌بره .چیزی ک شاید اونجا بیشتر باشه  اصطحلا ...

حق داری،خیلییییی هم حق داری،بهش بگو ولی با زبون خوش،تو هم قناعت نکن،تو قناعت میکنی پس انداز که نمیشه میبره اونجا،پس حداقل یواشکی پس انداز کن برای زندگیتون ،اون بفکر نیست تو بفکر باش

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
زنده باشم ببینم اون روزو تلافی تمام اشکایی ک ریختم  تلافی تمام بی حلاوتی هایی که کشیدم رو ببین ...

فقط بسپر ب خودش انرژی منفی و از خودتو بچت دور کن شیوه زندگیتو عوض کن وابستگیت و از بین ببر سیاست داشته باش تو تنهایی گریه کن ی مدت اصن بش پیام نده زنگ نزن 

فک نکنه چقدر محتاجشی دوبار بره خونه ننش ببینن تو بی خیالی از ترس اینکه سربارشون نشه خودشون پسش میزنن اینا همش تجربه نه شعار اگ نتیجشو دیدی برای دل منم دعا کن انشاالله ک هر مردی ب زن و بچش ظلم میکنه تو جونی جوون مرگ بشه ک اون زن و بچه هم عین مادر و خواهر و زن برادراشون زندگی واقعی و تجربه کنن شبت خوش رفیق دل شکسته🤐

اخ که تو چه قدر ماهی البالو

نظر لطفته عزیزدلم😍❤️شما چون خودت خوبی بقیه رو هم خوب میبینی💕💕

به خدا انگار داری واسه من حرف میزنی حرفات به عمق دلم نشست

عزیزدلم❤هر وقت دوس داشتی بیا توی تاپیکای خودم با هم حرف بزنیم💋💕