2737
2734

بخدا اگه نیاد هیچوقت نمیبخشمش😭😭

اولین دوست دخترش و چندین سال پیش بخاطر سرطان از دست داد و خیلی هم عاشقش بود ( از رفتارش میفهمم که هنوزم هست ) و تا لحظه ی آخری که زنده بود بالا سرش بوده

واقعا نمیدونم چطور دلش میاد با وجود اون اتفاق به من اینجوری بگه یعنی یک درصد فکر نمیکنه اگه برم اتاق عمل و بیرون نیام چی ؟ 🥲 مطمعنم منو اندازه اون دوست نداره💔

میــخوام تیـمِ من شیـش هـیچ بِبَـره درسـت هَمـون موقـع که مال تو باخـت😉🤌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کسی ک هنوز فکرش رو شما متمرکز نیس ادم شما نیس

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2740

اوضاش خیلی وخیمه یادمه شما رو 

فقط کات

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
غلط کرده دکمه ی این نامزد رو بزن حتما می‌ترسه بیوفته تو زحمت دست تو جیبش کنه بزار بره گمشه

بخدا یکبارم خانوادم اجازه ندادن واسه این چیزا دست تو جیبش کنه 

میــخوام تیـمِ من شیـش هـیچ بِبَـره درسـت هَمـون موقـع که مال تو باخـت😉🤌🏻
جدیدا همه منو باتو اشتباه میگیرن🤣

واقعااااا؟ 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
اره پریروز ی کاربر بم گفت کلک عکستو عوض کردی گفتم منو با اون یکی اشتباه گرفتی مث همه کاربریامون🤣

😂😂😂 کاربریشو یادته؟ 

یکی از دوستامم میخواست منو تگ کنه تو رو کرده بود😄 

باید تو امضامون بزنیم   

2706