2733
2739
عنوان

به خواستگارش واقعیت زندگیشو بگه؟

145 بازدید | 12 پست

سلان بچه ها. من یه دوستی دارم که سی و خورده ای سالشه این دختر قبل سی اصلا با کسی نبوده بعدش یه نفر گولش میزنه وعده ازدواج میده این احمقم باهاش میخوابه و ازش زگیل تناسلی میگیره. الان چند سال از اون موضوع گذشته و بعد اونم دیگه با کسی نبود. الان واسش خواستگار اومده یه چند بار باهاش بیرون رفت من همون اول هم گفتم نرو تو که مشکل داری نمیتونی ازدواج کنی ولی گفت بهش میگم یا قبول میکنه یا نه. الان میخواد بگه ولی من میترسم پسره بره همه جا پخش کنه این خبرو یا بخواد اخاذی کنه. چیکار کنیم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
میدونم قبول نمیکنه. من از اینکه آدم شیادی باشه میترسم‌ . ای کاش یکم به حرفم گوش میداد

اره ممکنه بره همه جا رو پر کنه. اصلا نیازی نیست گذشتش رو بیاد بازگو کنه که دو روز دیگه علیه ش استفاده کنه. بازم با دوستت حرف بزن. 

اره ممکنه بره همه جا رو پر کنه. اصلا نیازی نیست گذشتش رو بیاد بازگو کنه که دو روز دیگه علیه ش استفاد ...

منم نظرم همینه. آخه پسره تو مدت کمی که اومده همش حرفای عاشقونه میزنه. تو همه قرارا مامان دختره همراش میره . پسره میخواد بیاد خواستگاری . آدرسشو داد تحقیق کردن همه هم محله ای هاش گفتن پسر خوبیه. بعدش اونم آدرس محله دختره رو گرفت واسه تحقیق . بعدش به دختره گفت حس میکنم داری یه چیزی رو ازم مخفی میکنی . دختره هم الان میگه دیگه خسته شدم واقعیتو میگم. من حس میکنم همه اینا نقشه پسره بوده برای اینکه اخاذی کنه. الانم که آدرس محله دختره رو داره اونجا هم که همه فامیلن .

منم نظرم همینه. آخه پسره تو مدت کمی که اومده همش حرفای عاشقونه میزنه. تو همه قرارا مامان دختره همراش ...

اخه بگو پسره پیغمبر اماا امان از اینکه بفهمه دختره با کسی بوده قبول نمیکنه که. مردای ایرانی مثل اروپاییا نیستن که هر چقدرم ادعای روشن فکری کنن باز میرن سراغ دخترایی که دوست پسر نداشتن با اینکه خودشون هزارتا کثافت کاری کردن. انتظار دارن زن آفتاب مهتاب ندیده بگیرن خرفشونم اینه که ما مردیم عیب نداره که با صدتا دختر هم باشیم اماا دختر فرق می‌کنه. 

نمی دونم هدف دوستت چیه واسه چی میخواد بگه مثلا میخواد بگه من راست گو هستم چقد صادقم. نه جانم اون ممکنه ابروشو ببره. کافیه به مادر و خواهرانش بگه همه جا رو پر میکنن. 

اخه بگو پسره پیغمبر اماا امان از اینکه بفهمه دختره با کسی بوده قبول نمیکنه که. مردای ایرانی مثل اروپ ...

اهوم حرف منم همینه. این یا همون اول باید یارو رو ندیده رد میکرد یا الان که قبول کرد تا آخر ازش پنهون کنه. پسره بهش گفته الان بهم بگی خیلی بهتره تا اینکه بخوای اخر بگی پس اگه چیزی هست بگو. این پسره حرفای زیادی عاشقانش مشکوکه . دو هفته بعد اشنایی میخواد بیاد خواستگاری مشکوکه. این حس شیشمش که میگه داری ازم مخفی میکنی حس میکنم یه دستی میخواد بزنه اینم مشکوکه. هر چند نتیجه تحقیقات محلی خوب بود ولی مگه هم محلی ها ذات طرفو میشناسن؟ طرف خوب هم باشه اینا ازدواج هم کنن باز در آینده میزنه تو سرش.  

دقیقاا حرفات درسته. ببین همین جملش که گفته الان اگه چیزی هست بگو بهتر از اینه که بعدا بگی یعنی آژیر خطر 😂. یعنی طرف براش مهمه روابط گذشته یعنی میخواد آمار دختره رو از خودش بگیره چون هیچ کسی جز خود طرف از روابط گذشته خبر نداره. برای همین میخواد خود دختره اعتراف کنه. آدمی که تو دو هفته حرف عاشقانه میزنه دو هفته ای هم فراموش می‌کنه طرفو. به نظرم بیش تر صحبت کنن اگه در نهایت پذیرفت اصلا این قضیه رو نگه و پنهان کنه. 

بر فرض هم بگه و پسره قبول کنه اون پسر تا آخر همش بهش شک داره و مدام میزنه تو سرش. 

این همه آدما چه پسر چه دختر تو روابط بودن مگه میان میگن چون زندگیشون خراب میشه. والا پسرا با هزار نفرن بعد ازدواج خودشونو پیغمبر می‌دونن میگن من با هیچکسی نبودم خودشونو پاک ترین پسر دنیا می‌دونن.