2737
2734

طرز بیانت خیلی ضعیف بود 

ولی این هم یادتون باشه هیچ مردی معیار زیبایی رو نادیده نمیگیره قدر زن قانع رو هم کسی نمیدونه

مردها اون قدر که استارتر اصرار داره فرشته نیستند حتی با غیرت ترین و با فرهنگ ترینشون 

معیاراتون رو جوری انتخاب کنید که بعدا پشیمون نشید 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
😂😂😂خواهر حداقل بگو دوتاشون

هم خدارو میخوای هم خرما 😂 

این خواستگار کشاورز تو رد کن بیاد اینور ، بدجور بهش نیاز داریم 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میدونم متاسفانه من ظاهر پسندم😕

عزیزم ضربه میخوری باور کن انسان هایی با طرز تفکر دیگه هم هستن مثلا من اصلا برام مهم نیست یکی شوهرش کارخونه داذ باشه یکی کارگر سرم تو زندگی خودمه نهایت به آرامششون غبطه بخورم باور کن بقیه به زندگیت فکر نمیکنن و با هر ادمی هم ازدواج کنی چهار نفر هستن یه ایرادی بکیرن پس به فکر شادی و حس خودت باش و درضمن خارج از این حرفا که نظر من اولویت ذات هست من خودم شیلات و این چیزارو بیشتر دوست دارم تا کارمندی جتی شاید بخندی اما از نطر من لول شغل خواستگار شما بالاتره نظر شخصی منه

منظورم کار بیش از حده😂 الان مثلا همسر من دورکاری می کنه،خب خونه اس یا میره دانشگاه به پایان نامش ...

دقیقا پول برای زندگی وااااقعااا لازمه 

ببین من آدم مادی گرایی نیستم واقعا یعنی آدمیم که اگه لازم بشه میتونم از خودم و خواسته هام بزنم

ولی الان دیگه قیمتا جوری شده برای مایحتاج زندگی یعنی فقط خورد و خوراک باید پول باشه 

نمیگم کار کردن وظیفه مرده فقط ولی خب همون شروع زندگی هم پول میخواد مگر اینکه آدم از عروسی و لباس عروس و آتلیه و تالار و اینا بزنه 

2731
نمیگی کشاورزه که باید بگی زمین فلان داره بعدم میگی مهندسی خونده دیگه،بگو مهندسه لوس نکن خودتو&nbs ...

تصور شون از کشاورز یه مرد با شلوار کوردی و یه پیراهن پاره و خاکیه که یه بیل دستشه 😂🤦🏻‍♀️🙄 

مردم رو هوا میزنن همچین کیسی رو ، این دختر ناز می‌کنه 

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
عزیزم ضربه میخوری باور کن انسان هایی با طرز تفکر دیگه هم هستن مثلا من اصلا برام مهم نیست یکی شوهرش ک ...

درسته عزیزم

هیچ چیزی به اخلاق و ذات آدم نمیشه👌

چون همه چیز متغییر و قابل تغییر هست به جز ذات آدما

ممنون میشم برای رسیدن به حاجتم برام دعا کنید 🌹🌹هرکی برام دعا کرد بهم بگه براش ۵ تا کوثر بخونم🌹
طرز بیانت خیلی ضعیف بود  ولی این هم یادتون باشه هیچ مردی معیار زیبایی رو نادیده نمیگیره قدر زن ...

اصلا حرف قانع بودن نبود و بیان من ضعیف نیست نگرش ها سطحی هست چون من تو اون تاپیکمم گفتم معیار اهل کار و این جیزارباشه اما باز یه عده اومدن تفسیرای عجیب کردن اتفاقا مردایی که معیارشون زیبایی نیست کم ندیدم و اینکه زن باید از شوهرش خواسته های معقول داشته باشه من حرفی از قناعت بی جا نزدم 

۲۰ سالمه اونم ۲۸

ببین

هیشکی از فک و فامیلات شغل همسرتو قرار نیس بپرسه

تهش میگی مهندسه ول می کنن

میخوای پز چیشو بدی آخه

به خدا من همین الان همسرم بگه شغل مهندسیمو ول می کنم فقط میچسبم به زعفرونای مامانم لالمونی میگیرم هیچی نمیگم

چون واقعا سودش خوبه

تهش پوله که برات میمونه نه شغل پسره

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2740
۲۰ سالمه اونم ۲۸

بازم فکراتو بکن اون دهه ی ۴۰ و ۵۰ بود که شغل دولتی خیلی پرستیژ داشت الان بنده خداها فقط دارن زیر بار این گرونی و تورم کمرشون خم میشه 

و این طرز فکرم که تا بگی طرف کشاورزه تو ذهن بقیه یه پیرمرد بیاد که داره میره سر زمین بازم برای همون دهه ی چهل و پنجاهه

تصور شون از کشاورز یه مرد با شلوار کوردی و یه پیراهن پاره و خاکیه که یه بیل دستشه 😂🤦🏻‍♀️🙄  ...

دقیقا آره 

😂😂😂

ممنون میشم برای رسیدن به حاجتم برام دعا کنید 🌹🌹هرکی برام دعا کرد بهم بگه براش ۵ تا کوثر بخونم🌹
ببین هیشکی از فک و فامیلات شغل همسرتو قرار نیس بپرسه تهش میگی مهندسه ول می کنن میخوای پز چیشو بدی ...

اگه به حرف مردم باشه که من باز هم میگم حرف مردم ارزشی نداره که معیار باشه مگه برا مردم زندگی میکنه ادم ولی باز هم مردم اون اسباب خونه رو میبینن اون ماشینو میبینن اون مسافرتو میبینن تا عنوان شغلی

تصور شون از کشاورز یه مرد با شلوار کوردی و یه پیراهن پاره و خاکیه که یه بیل دستشه 😂🤦🏻‍♀️🙄  ...

والا به خدا

اون کشاورزی که فک می کنن اون شکلیه کارگر زمینه

(تازه اونام انقد داغون نیستن)

نه صاحب اصلی زمین

این داستان زعفرونای مادرشوهر😂😂

😂😂😂😂

آخه خداییش مامان همسرم خیلی شانسش خوب بوده

چون باباش که زود فوت می کنه بچه زیاد نداشته،این بوده و خواهرش(و یه برادر که ارث نبرده)

بعد قشنگ زمین و باغ بهش رسیده تو شهر زادگاهش،کیف میکنه

تازه من فقط یه بار اون زمینا رو دیدم و تو دلم گفتم چه شانسی داری مادر.خوش به سعادتت.از اول نوجوونیت سرمایه داشتی😂

2706