2737
2739
عنوان

نظرتون راجب عشق بچگی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 55 پست
پروفایلا رو برداشتم استوریم نزاشتم  ۲-۳ ماهه بهش پیام ندادم  الان برم چی بهش بگم؟  ...

خب بگو سلام بیداری؟! اگه جواب داد بگو برات یه خواب بد دیدم نگران شدم ، نتونستم پیام ندم تو خوبی؟! بعد اکه ازت پرسید چی خواب دیدی بگو خواب بد رو تعریف نمیکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب بگو سلام بیداری؟! اگه جواب داد بگو برات یه خواب بد دیدم نگران شدم ، نتونستم پیام ندم تو خوبی؟! بع ...

الان که خابه صددرصد اصن بچه ساعت ۱۱-۱۲ بیشتر بیدار نی 

ولی فردا روش امتحان میکنم 

حله 🌹

بعد بگو چ خبر چیکارا میکنی

بعد دیدی اگه سرد بود خلاصه کن بگو امدم حالی ازت بپرسم

هر وقت نیاز ب کمک یا صحبت داشتی روم حساب کن خدافزی کن خودش دوباره اگه بخاد پیام میده

الان که خابه صددرصد اصن بچه ساعت ۱۱-۱۲ بیشتر بیدار نی   ولی فردا روش امتحان میکنم

الان پیام بده صبح سوپرایز میشه تا شب بهت فکر میکنه وتصمیم میگیره بهت بگه تو هم بجور بفهمونش که رل نداشتی بالاخره بحثو بکشون به سمت رل و ازش بپرس رل داری؟!

2740
بهش بگو یکی از دوستام منو برای داداشش میخواسته الکی وانمود کردم رل دارم دست از سرم برداره الانم ول ک ...

تو رو خدا این پیشنهادات مسخره رو ندید کودک ۵ ساله که نیس پسر ۱۹ ساله اس میفهمه داره مزخرف میگه مسخره میکنه بدتر اسی رو😐😂

الان که خابه صددرصد اصن بچه ساعت ۱۱-۱۲ بیشتر بیدار نی   ولی فردا روش امتحان میکنم

به نظرم به جا دادن این پیام های ضایع که بدتر تو رو خام و بچه نشون میده سعی کن باهاش رفیق شی و نشون بدی برات مهمه اما به صورت نامحسوس مثلا حالشو بپرسی ازش بخوای اهدافش برای آینده رو بهت بگه باهاش بحث های مختلف کنی سعی کنی بشناسیش و یه جورایی بهش اهمیت بدی ولی نه خیلی ضایع که بفهمه اونموقع اگه خودش تمایل داشته باش قدم برمی‌داره سمتت و اینکه پسرا گرگ تر از این حرفان بخوان آمار دربیارن درباره یه دختر راحت می‌فهمن رل داری یا نه

چند وقت پیش رل داشت  الان کات کردن

درباره رل و اینا هم حرف نزن باهاش اصلا واسه یه پسر جذاب نیس یه دختر بخواد پیشنهاد رابطه بده یا اینجوری ضایع چراغ سبز نشون بده

به نظرم به جا دادن این پیام های ضایع که بدتر تو رو خام و بچه نشون میده سعی کن باهاش رفیق شی و نشون ب ...

دمت گرم 

فقد یچی 

من همیشه باهاش سرسنگین بودم 

بعد کلن دوبار بیتشر پیام ندادیم بهم اونم خودش پا پیش گزاشت و اینکه برای ۲-۳  ماه پیش بوده 

اینکه اولین پیام بهش چی بگم موندم 

2706