2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اره بابا میشه...دوبار درست کن برا شبانه روز من چون یبار دوبار در روز میدم برا همون دفعه اب جوش میکن ...

عزیزم بچه تون چند وقتشه شیر مادر هم میخوره؟

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
توی هشت ماهگی هست عزیزم....بله شیر خودمو میخوره...روزی یکبار یا دوبار هم شیر خشک....البته تازگیا سخت ...

عزیزم خدا حفظش کنه 

منم بچه ام ۵۰ روزشه شیر خودم میخوره روزی دوبار هم شیر خشک میدم بهش ولی میترسم بعدها شیر خودم دیگه نخوره ولی به قول شما دوروزی هست شیر خشک و درست نمیخوره 

عزیزم خدا حفظش کنه  منم بچه ام ۵۰ روزشه شیر خودم میخوره روزی دوبار هم شیر خشک میدم بهش ولی میت ...

ممنون عزیزم همچنین نی نی شما

نه بچه ها اکثرا سینه مادر رو بیشتر دوست دارن... یکم که بزرگ بشن فهمیده بشن شیرخشک رو بزور میخورن...حالا تا فعلا میخوره همون دو بار بهش بده...یوقت اگع نخورد شیشه شیرشو عوض کن...بچه من دیگه نمی‌خورد براش دوباره یه شیشه جنس خارجی گرفتم داخلش نی هس دیگه نیازی نیس بچه حتمن حالت خوابیده باشع...همینجور نشسته هم بمکه شیر میاد دهنش.... البته بچه شما هنوز کوچیکه و باید خابیده شیر بخوره 

ممنون عزیزم همچنین نی نی شما نه بچه ها اکثرا سینه مادر رو بیشتر دوست دارن... یکم که بزرگ بشن فهمیده ...

ممنون عزیزم بابت راهنمایی که کردین