2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از درسنامه فرمول ۲۰ با حل نمونه سوال بخون جابیفته

کتابو نخونیم؟درسنامش زیاده وقت نیس

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
کتابو نخونیم؟درسنامش زیاده وقت نیس

درسنامش همون کتابه عزیزم چون لابلای درسنامهاش چنتاسوال ریز میگه ک جابیفته مطالب توصیه کردم ب ایشون وگرنه اگر شما اوکیی همون ولی باز از حل نمونه سوال غافل نشو

در تلاش برای آدم بهتری بودن🌱
تو چطوری میخونی آیه هارو ؟ من یادم میره

چن مدته درسو بوسیدم گذاشتم کنار خیلیییی سخته برم سمتش🥺🫂

آیه ها رو سعی میکنم قسمت عربیشو میخونم معنیشم یاد بگیرم یعنی چطور بگم از روی خود متن عربی آیه سعی میکنم ترجمه کنم بلاخره قبلا تو دبستان لغت عربی و... داشتیم سخت نیست زیاد ترجمش

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
به نظرت سطح سوالا چجوریه؟

والا ی سخنگوی میگفت یجوری میدیم سوالارو کسی ک تو روستا با کمترین امکانات هم ک هست بتونه جواب بده و شنیدم میگفتم مخصوصا امتحان اولو یجور میدیم بچها آرامش بگیرن😂

در تلاش برای آدم بهتری بودن🌱
درسنامش همون کتابه عزیزم چون لابلای درسنامهاش چنتاسوال ریز میگه ک جابیفته مطالب توصیه کردم ب ایشون و ...

آها خیلی ممنون برای زبان انگلیسی توصیتون چیه ؟کنکور دادید قبول شدید؟

2706