2752
2734
عنوان

امتحان نهایی دینی

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 18 پست
آها خیلی ممنون برای زبان انگلیسی توصیتون چیه ؟کنکور دادید قبول شدید؟

من امسال ترمیم میدم خودمم پارسال هم با همین روش نمره خوبی گرفتم برا زبان سیرتاپیاز خوبه اما بنظرم خود کتابو خوب بخون حتی حواست باشه از متن ها لیسنینگ میاد پس با دقت بخون کتاب کارشوحل کن

در تلاش برای آدم بهتری بودن🌱
من امسال ترمیم میدم خودمم پارسال هم با همین روش نمره خوبی گرفتم برا زبان سیرتاپیاز خوبه اما بنظرم خو ...

لغات هیلیع از لیسنیگ خارج از کتاب میترسم کلا حسن میگه نمره خوبی نیمگرم ازش

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لغات هیلیع از لیسنیگ خارج از کتاب میترسم کلا حسن میگه نمره خوبی نیمگرم ازش

پارسال ورداشته بودن دقیقا متن کتابو لیسنینگ داده بودن نترس خارج از کتاب نیس

در تلاش برای آدم بهتری بودن🌱
پارسال ورداشته بودن دقیقا متن کتابو لیسنینگ داده بودن نترس خارج از کتاب نیس

میگن یکی خارجه🥺خیالم راحت شد مرسی از بقیه درست هم اگر میشه بگید استریک بریزه خیلی نگرانم هم چند مدتی گذاشتم کنار تا نصفه همه رو خوندم بقیشو نخوندم استرس منو گرفته از طرفی نمیخونممم

هردرسی بگید چطور دادید چطور خوندید

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....