2752
2734
عنوان

توروخدابیاین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 51 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فردا میبرم ولی میترسم یموقل نکنه تافردا دیر بشه گوشش اسبب ببینه دورازجون

نترس دست به گوشش نزن فقط سرشو کلاهی چیزی بذاربادوسرمانخوره موقع حمامم باید پنبه چرب میذاشتی آب نباید توگوشش بره الان دست نزنیددیگه فقط کلاه نخی بذارسرش فرداببر دکتر

خدایاتکیه داده ام به آسمانی که تو روی ابرهایش نشسته ای♥
نه خواهر گفت یه مقدار کم التهاب داره ..قبلا اموکسی کلاو قوی میدادن این یکی سفیکسیم ۱۰۰ داده ضعیفه

خی عزیر وقتی دکترا اینجوری گفتن

دیگه انشاءلله جای نگرانی نیست.

خون هم حتما دراثر انگولگ کردن

چشم عشقم خدا نکنه مریض باشه ،، میدونم چی میگی واااقعا سخته ، من داداشم نزدیک دوماه شایدم بیشتر درکیر ...

مرسی عزیزم 

بخدا یک ماه بیشتره درگیره هردفعه یه جور ..اینبار گوشش اینجوری شده .

چشم حتما ..انشالله که خدابهشون سلامتی بده و حالش خوب بشه 

نه اصلا نمیبرم داخل گوش فقط همین جلو رو خشک میکنم ..هیچ وقت مشکلی نداشته دوسه مرتبه ست که مریض میشه ...

من دخترمو برده بودم بیمارستان امیر اعلم یه خانوم دکتری داشت می‌گفت همین گوش پاک کن استفاده کردن باعث عفونت گوش بچه میشه

دقیقا می‌گفت به مرور زمان باعث ایجاد عفونت میشه و مادر نمیدونه چرا بچه یهو عفونت گوش گرفت 

انشالله زود خوب میشه 

چون درد گوش آزار دهندست

مرسی عزیزم  بخدا یک ماه بیشتره درگیره هردفعه یه جور ..اینبار گوشش اینجوری شده . چشم حتما ..ان ...

عزیزدلمم 

واااقعا خدا کمکت کنه خیییلی سخته

ممنونم قربونت برم ،، ان شالله با دعای شما ♥️

از چه لحاظ میگی عزیزم؟پسر اولم داشت بزرگ بود متوجه شدیم عمل کردیم خداکنه این نداشته باشه دیگه😢

پسرمنم گوش شدید دردمیگرفت تازه روی شنواییشن تاثیرگذاشته بودبردمش دکترعکس انداخت متوجه شدم لوزه سوم دارع.حالامنتظرم اساس کشیم تموم شه برم برای درمانش

2706