2733
2734
عنوان

توروخدابیاین😭

479 بازدید | 51 پست

پسرم چند شبه گوش درده..دکتر بردم گفت یه مقدار التهاب داره گوشش زیاد نیست..سفیکسیم ۱۰۰ داد هر ۱۲ ساعت بهش بدم ..۴ سالشه

امشب دیگه خیلی دردش طولانی شد کلی گریه کرد مسکن دادم اروم نشد گیر داد بریم‌حموم که شوهرم بردش .اوردش

اومدم اروم‌گوششو خشک کنم اصلا نمیذاشت فقط یه ذره نوک گوش پاک کن دادم داخل  که خیس نمونه بدتر بشه. وقتی سرگوش پاک کن اومد بیرون دیدم خونیه😭

ای خدا چیکارکنم نکنه از عفونت اینجوری شده؟ شوهرم میگه شاید دستشو کرده توگوشش قبلا ولی خونش تازه بود ..خیلی میترسم 

توروخدابادلای پاکتون  دعا کنین چیزیش نباشه خوب بشه ..۱ ماهه داره داروهای مختلف میخوره الانم باز گوشش اینجوریه 

فردا میخوام دوباره ببرمش دکتر ..ایندفعه میبرم دکتر گوش 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم خوب میشه ولی به هیچ عنوان گوش پاک کن داخل گوش نکنید به شدت منع می‌کنه دکترا

نه اصلا نمیبرم داخل گوش فقط همین جلو رو خشک میکنم ..هیچ وقت مشکلی نداشته دوسه مرتبه ست که مریض میشه میزنه به گوشش .نمیدونم چرا

ولی اینبار اینجوری شده خیلی نگرانم

چشم عشقم خدا نکنه مریض باشه ،، میدونم چی میگی واااقعا سخته ، من داداشم نزدیک دوماه شایدم بیشتر درکیر بودیم باهاش ، ۵ سال و ۱۰ ماهشه ، الانم از چهارشنبه وقت نماز صبح تب شدید و بدن درد شدید داره ، اشتهاشم خیییلی کمه ، تبش به سختی میاد پایین اونم با ۴ ساعت یه بار استامینوفن ، تروخدا با دل شکستت براش دعا کن چیزی نباشه

ان شالله گل پسر شمام زودتر خوب شه و چیزیش نباشه 

2706