2737
2739

سلام

وقت تون بخیر 

اول اینه عرض کنم...هیچکس تو دنیا زشت نیست!

ولی زیبایی از نظر همه انسان ها متفاوته

یه سری فاکتور ها و معیار هایی هست که ما بر اساس اونا لقب زشت وزیبا میدیدم به هر کس

و خلاصه 

من نمیگم کسی زشته 

از نظر من هیچکس زشت نیست

ولی

تا حالا دیدید یه نفر که یه چهره خیییلی معمولی یا زشت داشته باشه یهو یا به مرور زمان خوشگل شده باشه؟

اگه آره!کی؟چه جوری خوشگل شده و چه تغییراتی کرد؟

ممنون میشم چند دقیقه از وقت ارزشمند تونو صرف تاپیک من کنید☺🥲💞

یه حس بی حسی نسبت به هر حسی🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

اره اکثر همکلاسی های دوران مدرسه ام

با عمل و تزریق ژل

یکیشون چهرش از معمولی خیلی پایینتر بود چند وقت پیش دیدمش ابروهاش میکرو لبش ژل بینی عمل صورت زاویه سازی

موهاش هایلایت اصلا نشناختمش 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨

خودم 😂😂😂هر سال ک میگذره باز بهتر میشه

کلا یسریا مثه من قیافشون شکل نمیگیره از بچگی یسریا هستن از همون ۷،۸ سالگی قیافشون کامل مشخصه و صکل میگیره بعد بلوغ هم بهتر میشه ولی در کل همونه 

من قیافم هر سال جوری تغییر میکنه ک دوستام نمیشناسنم 😂😂هنوزم کامل شکل نگرفته 

عزیزم من خودم ب اصلا زیبا نبودم ...دندون های کچ...بینی گوشتی ...قد کوتاه ...بدن لک لکی و پر جوش ....البته تا ۲۰ سالگی ...خب ارتودنسی کردم و فقط  عمل بینی تو ۲۵ سالگی ...الان خیلی بهترم ....اونموقع ها اصلا اعتماد ب نفس نداشتم ...از خودم بدم میومد ...الان از خودم کمتر بدم میاد وگرنه هنوزم اعتماد ب نفس ندارم

2706