2737
2739
عنوان

خانما نظر بدین قهرم خونه بابام

179 بازدید | 11 پست

باسلام . من بیست و نه سالمه و یه دختر شش ماهه دارم همسرم سی و دو سالشه. چهار ساله ازدواج کردیم . شوهرم با خانواده م رابطه خوبی نداره و همش بهونه های الکی ازشون میگیره و تو خونمون همش پشت سرشون حرف میزد ک بد هستن . پدر و مادرم آدم های بی آزاری هستن ی برادر کوچکتر دارم ک سرش ب کار خودشه .. هستین بگم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عادت داشتم هر ماه چند روز میومدم خونه بابام اینا استراحت کنم . الان جدیدا بهم میگه نباید بری چون نمی‌دونم شاید بری بهم خیانت کنی 😐.... از قبل هم گاهی شکاک بود ولی خیلی کم دیگ الان شورش رو در اورد 

مرتب به خانوادم توهین می‌کنه. دست بزن پیدا کرده چون منو اونجا بی پناه گیر آورده . خوبی هایی هم داره نمیگم همش بده ولی خیلی به خانوادم حرف میزنه جلوی من 

2740

با این اوصاف با خانوادش صبحت کن بگو شما دوس دارین من به شماها توهین کنم که این ب خانوا ه من توهین میکنه 

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد