2733
2734
عنوان

امشب از فکر اینکه همسرم بی عرضه و بچه اس دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 3154 بازدید | 156 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=338595070]به نظر خودتون منطقیه؟ اینکه اول ازدواج که چیزی هم ندارین اگر خانواده بتونه کمک کنه ...

اصلا درک نمی کنم چجور از کسی که وضعیت مالی خوبی نداره شیربها گرفتن خانواده، پول شیربها رو چکار کردن؟ حداقل بگین خانوادتون همونو براتون طلا بگیرن

از خودش خونه و ماشین چی داره  خانوادش مگه حمایت نمیکنن  برات سرویس طلا گرفتن

حلقه رو با وام گرفتیم،سرویس رو با وام گرفتیم،پول پیش خونه،هزینه مراسم عروسی،آرایشگاه ،لباس عروس همهمه چی با وام،اونم نصف قسطشو من میدم

ببین اگه میبینی جنبه نداری بعدا میخوای بخاطر خرج نکردن دهنش رو سرویس کنی الان یه کاریش کن ..اگرم خرج نمیکنی خواهشا بعدا دیگه منت سرش نزار

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)

نکن عزیزم الان تو گذشته منه...‌والانم شده کلفتی برای آقا برای کسی که با پلاستیک مشما تین ور اونور میرفت آدمش کردم بردمش بالا الذن منو کوچیک میبینه و مدام توهین وتحقیرم میکنه‌

موضوع اینکه کل حقوقش فعلا ۹ تومنه ولی تا چند ماه دیگه قراره وارد شغل اصلیش بشه و حقوق خوبی میخاد بگی ...

شما ک وضع نسبتا خوبی دارین شیربها ازس نمیگرفتین 

حالا حتما باید این رسم اجرا میشد 

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

منم موقع عروسی دست شوهرم تنگ بود. هیچچچچی نخواستم.طلا نخریدم. حتی لاک نداشتم شب عروسیم. دسته گل نداشتم. ماشین عروس رو گل نزدن

ولی بعدش انقدر برکت وارد زندگیمون شد که اگه صدبار برگردم عقب بازم مراعات جیبشو میکنم

حرف بقیه برام مهم نبود، مهم راحتی همسرم بود

البته که همسرمم بی جنبه نبود

مادر و پدرای خیلی سختگیر ، بهترین دروغگو ها رو تحویل جامعه میدن

ببین اینجا که ما همه شرایط رو نمیدونیم که درست راهنماییت کنیم

ولی شرایط زندگی هم خیلی سخته

اگه پسر خوبی هست و دوستش داری اذیتش نکن

اگه قراره بعدا درآمدش بیشتر بشه خوبه.

ببین شوهر من اولش دانشجو بود 

فک کن من ۴ سال باهاش تو اون شرایط زندگی کردم

این حرف ۱۵ سال پیشه

الان همه بفکر پول هستن متاسفانه 

۲۵۰ ملیون در حالی که الان ۵۰۰ ملیون میگیرن میدونم رسم غلطیه ولی خب خانواده اونا هم این رسم رو قبول ...

بدبخت وام گرفته این مبلغو داده.این مبلغو میدی ولسه جهاز؟اگ آره باز خوبه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عهد کلنگ شیر بها

گاش این رسم نبود ولی خب هست و باعث اینجور مشکلاته

پدر من قبل از این خواستگارم میگف اگه بدونم خواستگارت وضع مالی خوبی نداره شیربها نمیگیرم ولی اینجا اگه شیربها نگیری میگن لابد دختره ایراد داشته،بعدشم آدم واقعا به کسی که ارزش خوبی رو بدونه خوبی میکنه،موضوع اینه من تو ایشون جنبه اینو ندیدم که پدرم بخاد کمکمون کنه

2706