2737
2734
عنوان

پول

191 بازدید | 15 پست

من چند روز پیش طلا خریدم نزدیک ۳۰ میلیون که ۱۰ میلیون شوهرم داد امروز منو برده کفش فروشی یه کفش گرفته ۵ میلیون کارت منو گرفته حساب کرده چه جوری ازش بگیرم 

اگر کار می‌کنید رک و راست بگیرید پولو ازش و بهش بگید مردا با هم رک حساب و کتاب میکنن شمام اینطور باشید اگر خانه دارید ازین جیب به اون جیبه 

خدایا شکرت خدایا شکرت بخاطر هر چیزی بهم دادی لمس گرمای کوه شنیدن شرشر بارون نفس کشیدن روزای خوبی که داره میاد خدایا شکرت اگر اشک ریختم تو چشممو پاک کردی خدایا شکر اگر محتاج بودم تو بهم ثروت دادی اگر منتظر بودم تو منو به انتظارم رسوندی خدایا شکرت بخاطر روزای آروم و شاد حال عالی آدمای مهربون و یاری رسان حرفای درست و منطقی  کار و تلاش زیاد و پر برکت خدایا شکرت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند روز دیگه هم کارتتو میگیره ۵ تومن بعدی رم میکشه ک بی حساب بشین😂 وای متنفرم ازاین مدل مردا . چطو ...

به سختی به خدا آدم ازدواج نکنه بهتر تا اینجوری اره خودمم دارم به همین فکر می کنم 

2731
به سختی به خدا آدم ازدواج نکنه بهتر تا اینجوری اره خودمم دارم به همین فکر می کنم 

یه روش دیگم هست 😂 اگه طلا زیاد داری با یه نقشه ی یه روز طلاهات قایم کن بگو دزدیدن یا بگو نیست بگو تو تاکسی موند و این حرفا . چون این شوهری ک داری دوروز دیگ همون طلاهارم ب بهونه ی از چنگت درمیاره .

یه روش دیگم هست 😂 اگه طلا زیاد داری با یه نقشه ی یه روز طلاهات قایم کن بگو دزدیدن یا بگو نیست بگو ت ...

اره به خدا دیروز می گف چه قدر طلا داری ممنون از راهنماییت همین کار می کنم به خدا مردای الان مرد نیستن حالا صبر می کنم چند روز ببینم این پول کفش رو بهم داد که داد نداد می گیرم‌ ازش به زور 

2740
باید همین کارو کنم راه خوبی

یادمه یکی از فامیلامون خودش پرستار بود شوهرش املاکی ، بعد رفته بودیم پیک نیک توراه شوهرش کارت زنشو گرف رفت گوشت خرید😐 بعد زنشم میگف اقا بابک اینارو باید پس بدیا . اما معلوم بود طرف از اون زرنگا بود . 

یادمه یکی از فامیلامون خودش پرستار بود شوهرش املاکی ، بعد رفته بودیم پیک نیک توراه شوهرش کارت زنشو گ ...

ارع اینم زرنگه پول نداری کفش نخر نپوش یا میخری هم زیر ۱ تومن بخر 

اره به خدا دیروز می گف چه قدر طلا داری ممنون از راهنماییت همین کار می کنم به خدا مردای الان مرد نیست ...

یه روز بگو میبرم وزنشون کنم بعد برگشتنی بگو گذاشته بودم کیفم ، تو خط واحدی سوار شدم بعد دیدم تو کیفم نیست . بعد هم ببر بذار بانک تو امانت . من یه زندایی ام همینطوری گفته بود یادمه میگف سوار تاکسی شدم تو تاکسی موند 😐 یکی رم میشناختم میگفت از خونشون دزدیدن . ولی تابلو هس ک کار خودشونه

ارع اینم زرنگه پول نداری کفش نخر نپوش یا میخری هم زیر ۱ تومن بخر 

اصلا قانونا زن شاغل باشه وظیفش نیست پولش خرج خونه بکنه .اگه طرف ادم زندگی باشه خرج کردن ایرادی نداره ولی اینطور زرنگارو خودت پیش پیش باید تلکه کنی  اگه شاغلی برو وسیله بگیر خودتو ب قسط بنداز هرماه قسط بده ، تا پولت نمونه دستت ک شوهرت بگیره . 

اصلا قانونا زن شاغل باشه وظیفش نیست پولش خرج خونه بکنه .اگه طرف ادم زندگی باشه خرج کردن ایرادی نداره ...

شاغل بودم نذاشت برم ولی خوب این پولا پولای خودم که کار کردم پس اندازمه 

شاغل بودم نذاشت برم ولی خوب این پولا پولای خودم که کار کردم پس اندازمه 

ببین هم نمیذاره خودت سرمایه داشته باشی هم خودش بهت نمیده . فک کن زندگی بااین ادم اخرش چیه؟ جز این ک طرف کل سرمایشو فقط براخودش جمع میکنه و تو توی خونه مجانی کارمیکنی ، اخر یه روز ب مشکل بخوری توی ک ضرر میکنی ، این مدل ادما واسه مهریه دادنم ب یه را درروی فک میکنن . پس یاماهانه ازش پول بگیر و پس انداز کن یا خودت کار کن . 

2706