2733
2734
عنوان

کار خیلی بدی کردم؟😐💔

735 بازدید | 54 پست

من ی عادت دارم با خودم حرف میزنم فک کنم نسبت ب ادمای معمولی بیشتر ازون مقداری ک باید اخه من کسیو ندارم هرحرفیو بهش بزنم اینجوری خالی میکنم خودمو انقد تو خودم غرق میشم فرد خیالیم حتی ازم سوال میپرسه من جواب میدم میدونم تو ذهن خودم خودم میپرسمااا ولی فق جوابشو بلند میگم واکنشای عجیبم نشون میدم حالا مامانم با خودش حرف نمیزنه هیچوخ اومد گف من ازت میترسم تو دیوانه ای بهت میگن دیوونه گفدم خب بگن عصبی شد گف تو خونه من با خودت حرف نزن من میترسم با کی حرف میزنی گفدم خودم این سوالو صدبار جواب دادم بهت داد کشید ساکت شو....خلاصه الان قهره😐😂💔 بدیش اینه موقع دعوا خندم میگیره خب من چیکار کنم با خودشم ک اصن راحت نیسدم 😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم شخصیت های خیالی میسازم ساعت ها باهاشون درگیرم😂اولش باحال بود.. الانم گاهی حالمو خوب میکنه ولی انگار دارم معتادش میشم و دیوونه شدم،نمیتونم ترک کنم،هیچوقت حس نمیکنم تنهام همیشه اشخاصی دورم هستن

آروم میکنی حال بد منو.."میدونی تو تکی، آروم جون من"چشام خیره به چشای تو میشه...عاشقت میشم، تو نگات درمون من.. "خودت میدونی انقده میخوامت، هیشکی ندیدم رو دست من بخوادت"زدم رو دست عاشقای شهر،آروم جون من، قلب من فدات هی..."

وای اسی تو منی❤️😂😂😂😂😂😂

عجب ماه بلندی تو که گردون را بگردانی ...... سعدی: چو رسی به کوه سینا اَرَنی مگو و بگذر ، که نیارزد این تمنا به جواب لَن تَرانی _حافظ:چو رسی به طور سینا اَرَنی بگو و بگذر ؛ تو صدای دوست بشنو نه جواب لَن تَرانی _مولانا: اَرَنی کسی بگوید که تورا ندیده باشد ،تو که با منی همیشه،چه تَری،چه لَن تَرانی😍
2706