2737
2739

ما چهارتا جاری هستیم سه تاشون وضع مالیشون از ما خیلی پایین تره ما وضع مالیمون خیلی بهتره ولی برادرشوهرام تا پول دستشون میاد واسه زنشون طلا و ماشین میخرن یا خونه میزنن به نامشون .ولی همسر من با اینهمه مال حاضر نیست یه انگشتر ظریف  برام بخره با کسی ازدواج کنید که قبل ازین که پول داشته باشه شعور خرج کردن واسه زن و بچتو داشته باشه

اونا حسرت ظاهر زندگیه منو میخورن ولی من از تو پوچ هستم همه انگشترام بدل هستن و یه دستبند بدل اصلا همسرم حاضر نیست برام چیزی بخره ولی اونا هیچی ندارن همون کمشم خرج زنشون میکنن

این چ فایده داره اتفاقا ملااک باید ثروت و پول باشه ولی پولی ک در اختیار باشه پولی ک از پشت ویترین نگاش کنی نتونی بهش دست بزنی چ فایده داره 

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
هعیییی پیشونی منو کجا می نشونی هر چقدرم ملاکای درست داشته باشی هزار جور سبک سنگین کنی بازم اخرش اون ...

من دوتا شیر به شیر بچه آوردم انقد گریه کردم واسه یه انگشتر نخرید الآنم شش تومن داده میگم با شیش تومن چی میدن آخه نشستم تو اتاقم زار میزنم

محبت خالی... پس هدیه چی میشه  دوتا بچه کوچیک زحمت ندارم

دو تا بچه

خیلی سخته

یعنی خیلی خیلی سخته دو تا بچه

حتما با خودش میگه وظیفه اش هستش

خوش اخلاقه؟؟

اگر خوش اخلاق باشه خوبه

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
من دوتا شیر به شیر بچه آوردم انقد گریه کردم واسه یه انگشتر نخرید الآنم شش تومن داده میگم با شیش تومن ...

من خودم از سیاست زندگی هیچی بلد نیستم تو الان دو تا بچه داری به فکر اینده خودت و بچه هات باش احتمالا مسیری که تا الان اومدی یه اشتباهی داشته هر ادمی یه قلقی داره به نظرم باید یه سیاست جدید و درست تو زندگیت به کار بگیری با یه ادم عاقل مشورت کن برو مشاوره پس فردا بچه هات بزرگتر میشن مشکلاتتم بیشتر میشه 

2706