2752
2734
عنوان

اگر کسی فکر کنه ضعیف هستی

184 بازدید | 14 پست

چطوری خودم جمع کنم فکر نکنه آدم ضعیفی هستم 

من خیلی استرس دارم وبه هیچکس به جز یک نفر نگفتم و الان حس میکنم ممکنه فکر کنه من ضعیفم چطوری خودم جمع کنم دیگه از استرسم به اون هم نگم

دانشجو❤️👩‍⚕️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهم نیست کی درموردت چه فکری میکنه 

ولی برا کم شدن استرست و برطرف شدن این مشکلت به خاطر آرامش خودت اقدام کن میتونی مشاوره برو اگه نه کارایی هست که باعث میشه استرست کم بشه از اینترنت کمک بگیر ببین چه کارایی رو میتونی برا بهتر شدن حالت بکنی

نه باید اجازه بدی کسی باشرف هاش خوردت کنه ازن ایراد بگیره وقتی این کارو کرد سکوت نکن درنهایت احترام بگو من از خودم راضیم  و برام مهم نیست ازنظر بقیه چطورن اعتماد ب نفس داشته باش  عزت نفس داشته باش

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
2706