2733
2739
عنوان

نامزدم همش قهرع

131 بازدید | 7 پست

نامزدم باهام قهر میکنه و دیگ پیگیر نمیشه مقصر خودشه ولی انتظار داره من پا پیش بزارم منم دلتنگش میشم خیلی امروز همش میخاستم بهش زنگ بزنم ولی غرورم اجازع نداد نمیدونم چجوری به خودم وابستش کنم تا دلتنگم بشع😥

آشتی کردین باهاش راجب اینکه قهر کانسپت مزخرف و اشغال و به درد نخوریه صحبت کن و بگو علت زبان دادن پروردگار ب ما چیست

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد پسرا جدیدا لوس شدن ، جای دختر پسر عوض شده ، جدیدا دختر وظیفشون شده تامین مالی ، درک کردن ، ناز کشیدن 🤮🤮بنداز دور همچین پسزی رو ، یه بار قراره زندگی کنی با همچین ادم بیخودی هدرش نره 

دختری از آهار🦚
2731

وقتی زیاد سمتت میاد یا نازتو میکشه تو هم قربون صدقش برو. اینجوری یه سیستم پاداش دهی میسازی که هروقت نزدیکم بودی باهام خوش بودی یه عالمه حس خوب میدم بهت. نبودی مجبوری سگ محل کردنمو تحمل کنی

2740