2737
2734

بماند😁

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
شوهر خودش باید عاشق باشه وگرنه زن کار خاصی نمیکنه

از یجایی به بعد اختیار مرد و عشق و علاقش دیگه دست خانوم با رفتار و سیاستشه💅

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      
2740

شما خودت تاحالا عاشق شدی؟

من ترم اول دانشگاه عاشق یه پسره شدم که تا همین چندسال پیش به فکرش بودم

شوهرم رو با اینکه خیلی خیلی سرتر از اونه و نزدیک ۶ سال باهم دوست بودیم هیچ وقت نتونستم مثل اون پسره عاشقش باشم . صرفا دوست داشتن و عادت بوده برام

میخوام بهت بگم دست خود ادم نیست؛ گاها ممکنه حتی جا و مکان اشتباه عاشق باشی

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤

به عنوان دختری که شوهرش خیلی عاشقشه و دوستش داره ، بهت بگم که ، هیچ رازی نداره ، یهو دید و به دلش نشستم و اومد خواستکاری ، اینکه اون عاشق بشه دست خودشه ولی اینکه من بتونم اونو عاشق خودم نگهدارم تا حدودی دست منه ، استثنا هم هستن کسایی که خیلی تبحر دارن تو عاشق نگه داشتن یه مرد ولی مرد دو زرده از اب درمیاد و متاسفانه هوس باز و خیانتکاره ، اما من از تجربه م اینو بگم که در وهله اول شوهرم عاشق همین چیزی که هستم شده ، اما یه سری سیاستای رفتاری هست که باعث میشه شوهرم متوجه شه لیاقت این عشق و احساسی ک بهم داره رو دارم و متقابلا اونم همیشه در تلاشه تا هیچوقت باهم به کوچکترین مشکلی نخوریم ،من معتقدم نمیشه کسی رو عاشق کرد اگه خودش نخواد ، اما میشه کمک کرد تا حداقل از عاشقیش پشیمون نشه و احساسش پایدار بمونه ، بازم برای یه تعدادی جوابه و با کسی که تعهد و احساس حالیش نباشه نمیشه 

دختری از آهار🦚
2706