2737
2734

سلام عزیزان. من امشب یک بسته صبحانت همراه اول فعال کردم ویک بسته یک ماهه. یعنی دو بسته همزمان فعال دارم. ولی بسته قبلی یعنی صبحانت رو نمیخوام چطور لغو کنم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه، فقط بسته رزرو رو میشه لغو کرد

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
2731
مرسی. عزیزم فقط بهم بگو این بسته ها همزمان باهم فعال هستند یا بعد از تموم شدن یکی اون یکی دیگه فعال ...

همزمان فعال هستن عزیزم

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
2740
ببخشید اینقد سؤال میکنم گلم.🥺 همزمان فعال هستند یعنی هزینه یه بسته رو انداختم دور دیگه آره!؟ 

نه خواهش میکنم. بله متاسفانه 

عزیزم یعنی این بسته صبحانت بعد از اتمام این بسته ای که امشب فعال کردم فعال میشه یا همزمان هردو باهم ...

بسته هر دو همزمان فعالن موقع بسته صبحانه از صبحانه استفاده میشه بقیه روز از بسته دیگه

برا لغو بسته صبحانه هم راهی نداره ولی  اونقدر دانلود کن تا  بسته صبحانه حجمش تموم شه

اگه برا هزینه هستی هم خودم دو نت همزمان میخرم چون نت ماهانه زودتر تموم میشه و  خرید صبحانه همزمان به صرفه تره(صبحانه رو برا دانلود استفاده میکنم)

آقا