2737
2734

تذکر 

ورود افراد بی جنبه، فاز نصیحت، دنبال بحث وحاشیه و... هرگونه افراد مخالف تاپیک ممنوع

اولیش خودم بگم 

رل هام خیلیی خفن بودن حاجی بگم پشماتون میریزه ینی خودمم باورم نمیشد همچین تجربه هایی داشته باشم اما بگم مجازی بودن و در حد چت دوماهه نمی‌رفتم حضوری فقط یکیشو رفتم 

اولیش خلبان بود با یه پدر مولتی میلیاردر که به بالایی ها وصل بود دیگه خودتون بگیرید ماجرارو😉

باباش کشتی داشت اما ازونجایی ک ایشون بشدت رند و مکار و با تجربه تشریف داشت بشدت معمولی خودشو نشون داد ک ببینه من برا خودش میخوامش یا نه بشدت آدم پخته ای بود برعکس سن پایینشخودش میگفت یه دوره از زندگیش خیلی کارای بدی کرده به قول خودش ته لاشی بازی بوده و گذاشته کنار خودشو معمولی جلوه داد با پدر کارمند و ماشین پارس بعد معلوم شد آقا باباش کشتی داره چندتا لنج و 30 تا ترانزیت و یه عالمه ملک تو همه ایران سرمایه های کلان داشتن 

خلاصه گدر سوخته ای بود برا خودش علت کات کردنمم این بود اینجور آدما واقعا خطرناک برا ازدواج چون بشدت زرنگن

مورد دومو یکم بعد میگم یکمم از شما بخونم

رل خفن نمیدونم منظورت چیه کلا دوتا داشتم 

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا یکی داشتم 

از تصوراتمم بهتره ، فوق العاده س

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731

من خودم اون رل خفنه بودم اکسام همه داغون🙂😂

خدایی با ادمای وارد رابطه شدم پشماتون میریزه

از یکیشون بگم ماهی ۳ میلیون حقوق داشت 

خانواده سطح خیلی پایین مستجر بودن پرایدم داشتن

اون موقع ما سه تا ماشین داشتیم

حالا وعضیت مالی به کنار زیاد مهم نیست

یعنی از نظر اخلاقیییی مودی سو استفاده گررررررررررر لا....شی معتادد

خدا نجاتم داد دوستان 😘😂

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
2740
من خودم اون رل خفنه بودم اکسام همه داغون🙂😂 خدایی با ادمای وارد رابطه شدم پشماتون میریزه از یکیشو ...

دختر تو ب چه امیدی باهاش رل زدی آخه 😂😂خوشی زد بوده زیر دلت 

حالا چند ماه باش بود

دختر تو ب چه امیدی باهاش رل زدی آخه 😂😂خوشی زد بوده زیر دلت  حالا چند ماه باش بود

چهار ماه بعدشم تا ۶ ماه براش گریه کردم روزانه ۲ ساعت با روانشناس حرف میزدم بخاطر سو استفاده کی ازم کرده بود😐

خدا سرش بیاره عوضیییی

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛