2733
2739

ب غیر از اینکه بخوام برم پیش دعا نویس چکار کنم باطل بشه؟؟چون اعتقاد ندارم ک خودم برم...آب قلیون شنیدم ادرار بچه شنیدم دیگه چی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما سر پیازی یا ته پیاز ؟؟؟.

اولا ب خودم مربوطه دوما واسه این میگم بهت ک بفهمی این چیزا وارد زندگی کسی میشه طرف و نابود می‌کنه و اون طرفم برادرمه از زمانی ک وارد زندگی برادرم شده دیگه برادرم بیکار شده داغون شده نه اینکه بگم اخلاقش بده نه مشکل اخلاق و رفتار و اینا نیست از بس دعا درست کرده واسه برادرم بد بیاری اومده توی زندگیش برادر من حتی تا یکماه قبل از اینکه زن بگیره ۱۰.۲۰ میلیون واسش پول خورد بود ولی الان از اثر این کثافت کاریا و دعا ها سردرگم شده بیکار شده بی پول شده حالا فهمیدی کجای پیازم ؟؟

یعنی دعای بد گرفته یا ازین مهر و محبتا؟؟؟

نمی‌دونم واسه چی گرفته من از خدامه باهم خوب باشن ولی دعا انرژی منفی داره دعا بده تو زندگی وقتی میاد آدم و نابود می‌کنه من با زن برادرم مثل رفیقیم مشکل من این نیست ک بگم مهر و محبت گرفته و اینا مشکل من اینه که این چیزا وارد زندگی کسی میشه طرف و نابود می‌کنه و اون طرفم برادرمه از زمانی ک وارد زندگی برادرم شده دیگه برادرم بیکار شده داغون شده نه اینکه بگم اخلاقش بده نه مشکل اخلاق و رفتار و اینا نیست از بس دعا درست کرده واسه برادرم بد بیاری اومده توی زندگیش برادر من حتی تا یکماه قبل از اینکه زن بگیره ۱۰.۲۰ میلیون واسش پول خورد بود ولی الان از اثر این کثافت کاریا و دعا ها سردرگم شده بیکار شده بی پول شده 

2740
اولا ب خودم مربوطه دوما واسه این میگم بهت ک بفهمی این چیزا وارد زندگی کسی میشه طرف و نابود می‌کنه و ...

پیاز جان !

از کجا مطمئن هستی که دعا گرفته ؟

خب بداوردن تو زندگی خوشم تاثیر بدی داره 

خیر سرش همسرش هست 

هر چی برادرتان دستش خالی بشه زنداداشت نمیتونه خرج کنه از اونورم اخلاقش بد بشه پاچه خود خانم زنداداش را میگیره و بازم دودش تو چشم خودش میره 

الحمدلله رب العالمین ...
پیاز جان ! از کجا مطمئن هستی که دعا گرفته ؟ خب بداوردن تو زندگی خوشم تاثیر بدی داره  خیر سرش ...

چون اون کسی ک پیشش دعا درست کرده همسایه خودمونه خانوم محترم اون نمیدونه تاثیر بد داره وقتی متوجه حرفم نمیشی فضولی هم نکن من مثل شما ها نیستم نه بد زندگی برادرم و می‌خوام نه بد زندگی زن برادرم دعا هرچی خوب یا بدش کثیفه و این موضوع و زن برادرم نمی‌فهمه فکر می‌کنه با دعا گرفتن می‌تونه برادرم و همه جوره بکشونه سمت خودش نمیدونه ک تمام انرژی منفیش داره وارد زندگیشون میشه و بدبختشون می‌کنه 

ممدقلی خان من باهاتون شوخی کردم 

که شما سعی کنی تو کار و زندگی مردم دخالت نکنی

به خدا  برادرت عقل داره و صلاح خودش را خوب میدونه و میتونه جلوی حاج خانمش رو بگیره البته اگه کاره ای باشه

الحمدلله رب العالمین ...
چون اون کسی ک پیشش دعا درست کرده همسایه خودمونه خانوم محترم اون نمیدونه تاثیر بد داره وقتی متوجه حرف ...

من قصدم فضولی نبود از دستم دلخور نشو 

من توصیه کردم تو کارشون کار نداشته باشی 

ان شالله که خداوند پشت و پناهشون باشه و دستشون را بگیره 

و مشکلات زندگیشون حل بشه

الحمدلله رب العالمین ...
به نظرم شما بهتره مطمئن بشی گلی  بعد برای پیشرفت و بهتر شدن زندگی برادرت دعا کنی  خداوند ...

چون پیش اون کسی ک رفته دعا کرده خودش گفته بهمون دعای بد نگرفته دعایی گرفته ک برادرم ب حرفش باشه و و مطیعش باشه و مهر و محبت باشه ولی مشکل اینجاست دعا خیلی انرژی بد داره و از اون زمان برادرم بیکار شده همش سردرگمه از بسسس دعا درست می‌کنه بخدا برادرم قبلا یک روزم بی پول نبود ولی الان...😔خب واسه خود زن داداشم هم بده وقتی شوهرش اینطور باشه 

2706