2737
2739

معلومه از شغل صرف نظر میکنم

ولی سخت نیست 

هم هدفمند ترم هم همسرم کمک هستند

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سخته چون بچه هم دارم اما عادت کردم آدمی به همه شرایط عادت میکنه بین خانواده و شغل حتما خانوادمو انتخاب میکنم 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
من دوست دارم از کارم بزنم زندگی کنم چون ۱۷ ساله کار میکنم خسته شدم ..‌ احساس میکنم عمرم و جوونیم ...

نه اصلا اینطور نیست

تو به جای زنی که ۱۷ سال پول شوهرشو خورده تو چشم بچه هات زنی هستی که روی پاهای خودش وایستاده و بنظرم این خیلی با ارزشه

2740
نه اصلا اینطور نیست تو به جای زنی که ۱۷ سال پول شوهرشو خورده تو چشم بچه هات زنی هستی که روی پاهای خ ...

اینا همش حرفه بچه دوست داره مادر کنارش باشه 

پول نمی‌فهمه چس هست از کجا میاد 

بزرگ میشه شاید متوجه بشه و قدر بدونه

الحمدلله رب العالمین ...
اینا همش حرفه بچه دوست داره مادر کنارش باشه  پول نمی‌فهمه چس هست از کجا میاد  بزرگ می ...

نه من ترجیح مدادم مامانم کار کنه و الگوی خوبی برام باشه 

البته که باید با ترجیح های خودمون زندگی کنم اونم انتخاب کرد خانه دار باشه

ولی همیشه ازش مپرسم که چرا دنبال کار نرفت دوست داشتم مادرم کمتر وابسته پدرم باشه

اینکه اینجوری نبود زندگی منم خیلی تحت تاثیر قرار داد من که فعمیدم شاید بچه های تو هم اگه عاقل باشن بفهمن

تو چشم خودت زنی نبودی که وابستته شوهرش نیست؟خورت افتخار نمیکنی به خودت؟

نه من ترجیح مدادم مامانم کار کنه و الگوی خوبی برام باشه  البته که باید با ترجیح های خودمون زند ...

چرا خیلی خوبه که دستم تو جیب خودمه کمک میکنم 

اگه من سرکار نمیرفتم بارها همسرم گفته که نمیتونست خونه بخره یا به ی سری کارها که واقعا برای ی موتور کار کردن سخته انجامش برسه خداروشکر میکنم ولی برای بچه حداقل تا ۸ سالگی وجود مادر خیلی مهمه 

یا حداقل شغل دیگه ای داشتم خیلی بهتر می‌بود مثلا معلم 

من تو قسمت درمان تامین اجتماعی هستم کار خسته کننده و بسیار پرفشار و سخت

الحمدلله رب العالمین ...
چرا خیلی خوبه که دستم تو جیب خودمه کمک میکنم  اگه من سرکار نمیرفتم بارها همسرم گفته که نمیتونس ...

عه چقدر خوب

اینجوری هام نیس اگ کسی واقعا هدف داشته باشه تو فشار قرار میگیره من یک دبیرو میشناسم که از ۷ صبح تا ۹ شب درس میده و بعدش میره پیش خانواده برای همین هر کسی که بخواد کارشو خوب انجام بده باید سختی بکشه

عه چقدر خوب اینجوری هام نیس اگ کسی واقعا هدف داشته باشه تو فشار قرار میگیره من یک دبیرو میشناسم که ...

کار زن خیلی خوبه هم برای خودش هم همسر و هم فرزندانش 

ولی از جهات معنوی و آرامشی بهترین کار اینه خانم بشینه تو منزل زندگی کنه و لذت ببره 

ولی متاسفانه به خاطر مشکلات اقتصادی و مالی مجبور شده که کار کنه 

الحمدلله رب العالمین ...