2733
2734

چیکار کنم رنگ هاش متفاوت بشه

من شیش تا آناناس گرفتم میخوام دوتاش زرد بشه دوتا قرمز دوتا ام سبز

قربون دست تون بشم طرز تهیه شو بهم بگید

بابا پولدار

من خیلی وقت نخوردم چ برسه ترشی بندازم😂😂

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
بابا پولدار من خیلی وقت نخوردم چ برسه ترشی بندازم😂😂

الهی بمیرم اینجا اروزنه واسه منم از چابهار اوردن کاشکی میتونستم برات بفرستم مام خوردنی نمیخوریم شوهرم اورده میگه ترشی درست کن منم بلد نیستم گفتم از شما بپرسم حالا خدا کنه بگن یانه محبور میشم از مادر شوهرم بپرسم😖

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الهی بمیرم اینجا اروزنه واسه منم از چابهار اوردن کاشکی میتونستم برات بفرستم مام خوردنی نمیخوریم شوهر ...

تو اینترنت یکم بچرخی دستر های خوب هم پیدا میکنی

((حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‌ وَ نِعْمَ النَّصیرُ)) با اکانت قبلیم نتونستم بیام اکانت جدید ساختم :/
در تعجبم از طعم ترشی آناناس😐🤷‍♀️

خیلی خوش مزه میشه بخدا🤣🤦🏼‍♀️منم‌اول فکر‌میکردم بد مزه اس اون زمان دوست بودم با همسرم از بلوچستان اومده بود بعد بر باخودش اورده بود مشهد سبز بود  اولش نخوردم بوش میکردم حالم بد میشد

بعد خوردم دیدم چیهههههه🤤

الهی بمیرم اینجا اروزنه واسه منم از چابهار اوردن کاشکی میتونستم برات بفرستم مام خوردنی نمیخوریم شوهر ...

خدا نکنه عزیزم نوش جونت 

بزن گوکل سراشپز پاپیون من خیلی قبول دارم

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
اونا ترشک هستند که بیرونم میفروشند به به  مطمئنی ترشیه!؟ یعنی سرکه داره؟!!!!  اونا که بی ...

اره سرکه داره

الان‌نگاه کروم گوگل میگفت با سرکه باید بجوشونی اما‌میترسم از پیشم خراب بشه

نمیدونم والا مزه سرکه نمیداد،  خب از محلی های همونجا بپرس بعد درست کن،  گوگل فایده نداره&n ...

مزه سرکه نمیدا ولی ترش بود

با آناناس رسیده درست نمیشه که باید کال باشه بعد با زرد چوبه میخوابوننش میزارن بمونه میگن فلفلم باید بزنی ولی اخه تندم نبود که فلفل بزنم 🤦🏼‍♀️

2706