2733
2739
عنوان

مامانم به خواستگار گفت ببخشید

519 بازدید | 13 پست

من رد کردم نذاشتم حتی قراره خواستگاری رسمی بزارن

زنگ زدن قرار بزارن مامانم گفت دخترم قصد ازدواج نداره قبول نمیکنه 

بعد گفت حالا حرف بزنید مامانم گفت نه قبول نکرد 

موقع خدافظی گفت ببخشید بخشید خدافظ 

منم بهم برخورد

منظور مامانم اینجوری برداشت کردم که اون راضی بود بیان ولی من نه😐

مامانم حرف درستی زد؟

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
چه نکته سنج و ریزبین بیخیال خواهر

حس بدی گرفتم خب انگار باید میومدن خب خواستگاریه دیگه مگه داری جنس میده تموم شده میگی ببخشید😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حساس نباش رو کلمات.فکوس نکن رو حرفدیگران  برای خودت سخت میشه. ببخشید رو از روی احترام به کاربردن

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
حساس نباش رو کلمات.فکوس نکن رو حرفدیگران  برای خودت سخت میشه. ببخشید رو از روی احترام به کاربرد ...

چشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشم

بی بلا عزیزم

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
یعنی در این حدلایق احترام نبودن ؟مامانت از اول اشتباه کرد آدمای نامناسبتونو قبول کرد

مامانم به نظرم احترام میزاره 

خودش اسرار داشت بیان ولی گفتم نه چون اصلا خانواده خوبی نبودن سن پسرشونم زیاد بود و یه جوری بی احترامی بود به من 

خواستگاری دخترای ۱۰ ۱۵ سال کوچیکتر از پسرشون میرن 😑

1
5
10
15
20
25
30
35
40