2733
2734
عنوان

چیکار کنم بنظرت برم قهر

159 بازدید | 13 پست

۲۲ روزه عروسی کردم شوهرم خونه داریم از خودمون مستاجر داخلش تا ۵ دیگه درمیاد  اومدم با خانواده شوهرم زندگی میکنم واقعا سخته مادرشوهرم بدش میاد هرروز برم حموم لباس بندازم تو لباس شویی چیکار کنم امروز مایع زیاد ریختم تو لباس شوییی اومد بالای سرم لباسم انداخت وسط حیاط گفت این چ وضعشه بزور التماس دادم درستش کرن لباس شویی رو الان اینجور داری میکنی 

منم جوابش ندادم هیچ لباسام آبکشی کردم پهن کردم سر بند لباسام جمع کردم خواستم برم خونه مادر بزرگم تو همین شهره خونه ما شهرستانه فاصله ش زیاده بعد گفت کجا نمیزارم بری گفتم از شوهرم اجازه گرفتم گفت شوهرت کیه من نمیزارم ب این شب بری شوهرم سرکاره شبانه روزی نمیاد تا یک هفته عصابم خرابه اگ برم خونه مادرم نمیزارن بیام دیگه بخدا مادرم بفهمه خون بپا میکنه خودش میدونه چیکار کرد نزاشت برم البته از آنجا بازآرایی نخواستم برم ک بزاره برم نزاشت فردا میرم بگم برنمیگردم آن چ وضعشه با برادرم صحبت کردم میگه زیاد سخت نگیر همه زندگیا اینجوری تازه اولشی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگو من ب یک نفر بله دادم ن صد نفر 

وقتی با همسرت هماهنگی دیگه از چی میترسی؟؟؟

نهایتا میری توی اون خونه ک دادین دست مستاجر 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2740
اول زندگی زیاد قهر نکن بزاری بری عادی میشه براشون همیشه چیزی برای ترسوندنشون نگه دار تا بری خونه خود ...

اعصابم داغونه اگ کارا نکرده باشن صداش درمیاد ظرفا همشو میذاره برا من بشورم یبار نشسته