2733
2734

قرآن رو‌بگیر جلوت بخون

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

شهید مالک رحمتی فرزند سید علی 

مهدی موسوی فرزند اسکندر 

از رو گوشی بخونین 

تو ورقه بنویسین بخونین 

نماز لیلة الدفن 

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شهید مالک رحمتی فرزند سید علی  مهدی موسوی فرزند اسکندر  از رو گوشی بخونین  تو ورقه ...

من مزدیکش نیستم اونم سواد نداره دلشم میخاد بخونه نماز بلده اما سورهارو نه 

سواد نداره منم نزدیکش نیستم 

گوشی،ترتیل بذاره صوتی گوش بده باهاش بخونه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
جا ب جا گفتی

عه 

عاره عزیزم 

ممنونم گفتین 

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
من مزدیکش نیستم اونم سواد نداره دلشم میخاد بخونه نماز بلده اما سورهارو نه 

از پشت گوشی براشون بگو خودت تکرار کنه 

بنظرم بشه 

چه مهربون 

یه حمد و بعد ۳ تا توحید بخونه کافیه به نیت قربه الی الله هدیه به فلان شهید و بقیه ی اموات 

چرا گفتم بقیه ی اموات : دوستم باباش فوت کرده بود واسش قرآن خوند و گفته به نیت قربه الی الله هدیه فقط به بابام 

۲ شب بعد باباش میاد به خوابش میگه ازت ناراحت شدم گفتم چرا گفت اون سوره ها رو تو سینی برام آوردن بقیه ی اموات با حسرت نگاه میکردن دلم براشون سوخت پس هر موقه خواستی خیرات بکنی بگو به نیت قربه الی الله هدیه به فلانی و همه ی  اموات