2733
2734

پدر دختر خالم براش مشکل مالی پیش اومده و چک برگشتی داره از اون طرف برای دخترخالم به خواستگار که شاسی بلند و خونه طبقه ای داره و ۳۲ سالشه و دخترخالم ۲۵ سالش هست اون خواستگار رو ردش کرده و نزاشته خواستگار خونشون بیاد

از یه طرف دخترخالم دانشگاه نرفته و میگه دلم میخواد یه بار شانسمو تو کنکور امتحان کنم و دختر خالم تا حالا دوست پسر نداشته و ارزو داره عاشقانه ازدواج کنه

نظرتون چیه؟ کار درستی کرده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو دوران مشکل نمی تونه رو ازدواج تمرکز کنه خدا انشاالله مشکلات همه زندگی هارو حل کنه

پدرش چک برگشتی و بدهی داشت به نظرتون با این که موقعیت خواستگاره خوب بود رد کرد کار درستی کرد؟

خیر باید اجازه می‌داد بیان بعد تصمیم می‌گرفت 

درضمن مگه طرف با باباش ازدواج میکنه؟

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2740
خیر باید اجازه می‌داد بیان بعد تصمیم می‌گرفت  درضمن مگه طرف با باباش ازدواج میکنه؟

خب خانواده مهمه تو ازدواج سنتی

پدرش از ترس بدهی اصلا خونه نمیاد تازه باید پول حلقه و جهیزیه رو داشته باشن که ندارن

خب خانواده مهمه تو ازدواج سنتی پدرش از ترس بدهی اصلا خونه نمیاد تازه باید پول حلقه و جهیزیه رو داشت ...

اشکالی نداشت باید میزاشت بیان

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
جهیزیه رو چیکار میکردن؟ پدرش اصلا خونه نمیاد اینو چیکار میکردن

مگه الان میرفتن زیر یه سقف ؟ 

که به فکر جهیزیه هم باشن

درضمن اگه طرف آدم خوبی باشه براش مهم نیس این چیزا

مگه الان میرفتن زیر یه سقف ؟  که به فکر جهیزیه هم باشن درضمن اگه طرف آدم خوبی باشه براش مهم ن ...

دو سال بعد هم عروسی میگرفتن بازم پول جهیزیه نداشتن

تو ازدواج سنتی همه اینا مهمه

ولی بالاخره که یه روز جهیزیه میخواست

ایشالا که خوشبخت شه 

چی بگم وقتی حرفمو قبول ندارید گلم

2706