2733
2734
اوزیها شما چطور؟

گلشهر 

خوشبختم 

عکستو دیدم زیبااایی

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
اهل سنتیم فکر کنم تو مذهبون حرام نیست

جدی اهل سنتی ؟؟؟

منم اهل سنتم😍😍😍😍

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداوند هم فرمودن که هرچیزی که در دریاست حلاله

من باشمابحث نمیکنم چون دراین زمینه زیاداطلاع ندارم تاجایی که برخودم لازم دونستم حرام بودن رویاداوری کنم لطفادراین مسئله توگوگل سرچ کنید

مرسی عزیزم  بسی دووورین 😅 چند سالتونه؟

ارههه😙 

۱۸

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
من باشمابحث نمیکنم چون دراین زمینه زیاداطلاع ندارم تاجایی که برخودم لازم دونستم حرام بودن رویاداوری ...

فکر کنم تو این مورد بین مذهب ها اختلاف هست ولی سمت خودمون نشنیدم حرفی از حرام بودنش باشه 

فکر کنم تو این مورد بین مذهب ها اختلاف هست ولی سمت خودمون نشنیدم حرفی از حرام بودنش باشه 

ولی دوست عزیز اگه کلادین هم صحبت نکنیم شماراعایت کنیدازلحاظ علمی مطالعه کنیددرباره خوردن خرچنگ 

ولی دوست عزیز اگه کلادین هم صحبت نکنیم شماراعایت کنیدازلحاظ علمی مطالعه کنیددرباره خوردن خرچنگ 

مطالعه نداشتم در این مورد 

سالیان سال پدربزرگ های ما خرچنگ و کولی خوردن و یادم نمیاد شنیده باشم مشکلی از این بابت برای کسی پیش اومده باشه💞

بندرعباسیم عزیزم💞

من بندرعباس هستم یکبار تو زندگیم فقط خوردم

همسایممون همیشه میخورد

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
من بندرعباس هستم یکبار تو زندگیم فقط خوردم همسایممون همیشه میخورد

غذا سلیقه ایه دیگه ماخودمون تو اطراف داریم کسی که ماهی دوست نداشته باشه زیاد حالا طرف بندریه😅

2706