2733
2734
وای چقدر بوشهریا میگن هشت پا خوشمزه س .اکثرا هم خوردن ولی من نخوردم .میکن حرامه انگار.میگن ساندویجش ...

ساندویج شو خوردم دوس دارم 

کولی رو امتحان کردی ؟ زیاد دوس نداشتم

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای چقدر بوشهریا میگن هشت پا خوشمزه س .اکثرا هم خوردن ولی من نخوردم .میکن حرامه انگار.میگن ساندویجش ...

عزیزم هرچی‌که در دریاست حلاله

ولی من هشت پا رو اصلااا نتونستم امتحانش کنم تو رستوران کل خانواده خوردن ولی من نتونستم😅😅

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲
بچه ها وسط عکس غذا هستین عکس خودم رو بزارم سری بردارم نظر بدین و بگین چند میخوره سنم

بذاااار😂

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲
نه این اشتباهه 

اشتباه نیست فکر کنم تو قرآن هم اومده دربارش

اهل سنتیم فکر کنم تو مذهبون حرام نیست

شما هم مسلمون محسوب میشید عزیز

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

اسی کدوم محله ای

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2706