2733
2739
عنوان

امروز رفتم فروشگاه پرسیدم

210 بازدید | 24 پست

از یکی از فروشنده ها افق کوروش سوال کردم

گفتم چرا جواب ثبت نامم نمیاد

من واقعا به این کار احتیاج دارم

گفت خانم باید پارتی داشته باشی😓😞😞😞😞

خدایا خودتت آشنا و پارتی من شوووو

خدایا کمکم کن😭😭😭😭

خیلی ناراحت شدم توروخدا اگه کسی هست

راهنمایم کنه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دیلی مارکتم برو

توروخدا برام دعا کن خیلی به این کار احتیاج دارم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2731

اره با معرفی بیشتر استخدام میکنن حقوقش سه تومن تو فروشگاه‌های بزرگ کار کنی بهتر نیست؟

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
فردشتاه هم دیگه پارتی؟؟ 

اره بخدا اونم فروشندگی 

اره با معرفی بیشتر استخدام میکنن حقوقش سه تومن تو فروشگاه‌های بزرگ کار کنی بهتر نیست؟

مطمنی سه تومنه؟ فک کنم وزرات کاره میدن 

مطمنی سه تومنه؟ فک کنم وزرات کاره میدن 

نه پسرخالم کار می‌کنه پارسال که رفت سر کار سه تومن بود دو تومن هم بیمه حساب میکنن میشه پنج تومن چون کارشون هر روزه و تمام وقت نیست 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2740
نه پسرخالم کار می‌کنه پارسال که رفت سر کار سه تومن بود دو تومن هم بیمه حساب میکنن میشه پنج تومن چون ...

ولا چی بگم ... میشه از پس رخالت سوال کنی

چکار کنم برای استخدامی

ولا چی بگم ... میشه از پس رخالت سوال کنی چکار کنم برای استخدامی

یه روز پسرداییم رفته بود فروشگاه خرید دید استخدام دارن بهش گفت نمیشه ما کسی معرفی کنیم گفت باشه فقط یه معرف میخواد فروشگاه نزدیک خونمونه داداشم صاحب فروشگاه می‌شناخت ضامنش شد البته خیلی طول کشید تا تاییدش کردن

یه روز پسرداییم رفته بود فروشگاه خرید دید استخدام دارن بهش گفت نمیشه ما کسی معرفی کنیم گفت باشه فقط ...

خیلی به این کار محتاجم

خیلی به این کار محتاجم

فروشگاه نزدیک خونتون نیست یه معرف باید معرفیتون کنه فروشگاه آوازه و رفاه بیشتر نیرو میگیرن 

عمده فروشی ها و ته لنجی ها هم جدیدا منشی خانم دارن اونجا هم سر بزن 

همچنین فروشگاه‌های جهاد 

فروشگاه نزدیک خونتون نیست یه معرف باید معرفیتون کنه فروشگاه آوازه و رفاه بیشتر نیرو میگیرن  عم ...

میرم توروخدا برام دعا کن

میرم توروخدا برام دعا کن

انشاءالله درهای رحمت بیروت باز بشه اگه میتونی نماز شب بخونم هم باعث رزق و روزیه هم گره های زندگیت باز میکنه

انشاءالله درهای رحمت بیروت باز بشه اگه میتونی نماز شب بخونم هم باعث رزق و روزیه هم گره های زندگیت با ...

فروشگاه رفاه گفتن نیرو نمیخایم

2706