2733
2739
واقعا  مطمعنم برام اشناست

من زیاد اینجوری شدم

دررابطه با یه کاری که انجام میدم خصوصا

بهش میگن دژاوو ، از ناخوداگاهت میاد 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو  یوتویوب رایگان پیدا کردم

مواظب چیزایی که گوش میدی باش.. ممکنه پشتش پیام های خبیثانه باشه.. اگه بار اول از یه ساب حس خوب نگرفتی هیچوقت گوشش نده دیگه

و سعی کن از کانالای معتبر گوش بدی

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم
2731
یه دختره میگفت گوش داده جن زده شده، جان مادرتون چیه اینا گوش میدید؟

اون حتما چیز دیگه ای گوش داده که ورود اجنه رو به زندگیش باز کرده وگرنه ساب ها اینجور نیستن اصلا

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄
2740
اون حتما چیز دیگه ای گوش داده که ورود اجنه رو به زندگیش باز کرده وگرنه ساب ها اینجور نیستن اصلا

دقیقا میگفت ساب گوش داده! مگه صدای آب روون نیست؟ میگفت انگار یچیزی بت القا میکنه! دقیقا همین کاراست اصلا متوجه نیستید چقدر خطرناکه این کارا

نهه  این حسه  خوب داد بهم اگه بد بود گوش نمیدادم

بعد یه چیز دیگه صرفا بخاطر اینکه صدای پرنده و دریاست گولش رو نخوریا 

آهنگش ممکنه هرچیزی باشه 

اینا کد داره و پشتش پیامای تأکیدی داره.. یه سری پیام ها که با گوش نمیشه شنید ولی ضمیر ناخودآگاه میشنوه

اینکه میگم حس بد یعنی مثلا دردهای فیزیکی، حس شیطانی و...

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتی که دو ساله منتظرشم💛 هر سوالی راجع به متافیزیک داشتید میتونید ازم بپرسید🙏 عاشق اینم که تجربه‌هام رو در اختیار دیگران بذارم
دقیقا میگفت ساب گوش داده! مگه صدای آب روون نیست؟ میگفت انگار یچیزی بت القا میکنه! دقیقا همین کاراست ...

خب همه شون که صدای اب نیستن باید سابو از یه جای معتبر بگیره ، یسریا قصد سواستفاده دارن 

کانال علی توی اپارات ساباش خوبن اونا خیلیا انرژی خوب گرفتن ازش 

خوب داریم بدم داریم دیگ باید دقت کرد از کجا تهیه و چطور استفاده میشن

تررسوندیم 😐😐😐

نه نترس عزیزم

فقط منظورم این بود که ذهن ما خیلی قدرتمنده و در عین حال خیلی ارزشمنده

و باید مواظب باشیم هر آشغال‌هایی رو به خرد مغزمون ندیدم

با توجه به اینکه ضمیر ناخودآگاهمون مثل یه بچه‌ میمونه، فرق بین خوب و بد رو نمیدونه.‌ هر دستوری که بهش بدی میپذیره

2706