2733
2739

عشق خیلی محالی دارم 

میخوام ختم بگیرم همون ختمی که خانم نازنین تو تاپیکشون نوشتن ۱۲۴۰۰۰صلوات 

به نظرتون ناممکنو خدا ممکن میکنه برام؟

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤

دعا کن ولی اصرار نکن عزیزم✨️

و انَّ الله سیُعوِّضنا عما مَرَرنا بِه.                                         + خدا آنچه را که به ما گذشت جبران خواهد کرد ...🌱        دوستان هرکی امضامو میخونه لطفا برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کنه و دعام کنه بهش برسم اگه خوندی بهم بگو🥹🤍 زن آقا مهدیم🥺💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر به شرعی و عقلانی و به صلاح باشه بله ان شاالله که حاجت روا میشی قشنگم 🥰❤️🤲✨

راهی نیست بفهمم به صلاحم هست یا نه🥺❤️

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
آره برا من معجزه کرد

حاجت شمام محال بود؟

2740
به زور  و اصرار چیزی نخواه از خدا که بعدش شدید پشیمون میشی دعا کن ولی بگو بازم هرچی خودت صلاح م ...

چشم از کجا میشه فهمید یه حاجتی به صلاحم هست یا نه🥺

خیلی محال 

با همین ختم حاجت روا شدید؟کاملا رعایت کردید همه چیز رو؟

چشم از کجا میشه فهمید یه حاجتی به صلاحم هست یا نه🥺

وقتی از خدا میخای اگر به صلاحت باشه بهت میده شاید عین همون رو بهت بده شایدم یه چیز بهتر بهت بده. اگر بهت نده مطمئن باش که به صلاحت نیست . من یه حاجتی داشتم که خیلی دعا میکردم که بهم خدا بده الان فهمیدم که اگر میداد بیچاره بودم .. دعا کن و بسپر به خودش خودش شرایط بنده رو بهتر میدونه . شاید الان به صلاحت نیست ولی در آینده به صلاحت باشه. اعتماد کن به خدا