2737
2739

بگید چند سالتونه و در نهایت چی شد

من یکی که دیگه خسته شدم

من رک نظر میدم!تعریف و تایید الکی نمیکنم.البته منظورم تاپیکای موضوعیه نه راجب عکس افراد  

من تو خانواده ام که نه

ولی از وقتی نامزد کردم، یک ساله الان به شدت تحت فشارم الانم دارم جدا میشم

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربری دست دونفره، تیکر مربوط به هدفمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اوایل ازدواج توسط همسرم خیلی تو فشار بودم خداروشکر بعد از قضیه مهسا کاری نداره متوجه چپ چپ نگاه کردن و قیافه گرفتنش میشم ولی دیگه پوششی رو بهم تحمیل نمیکنه

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

یه جورایی، محدودیت خیلی جدی ام که نه...

ولی خب راه اومدم باهاشون، باهم زندگی نمیکنیم ولی خب عادت کردم به پوششی که تعیین شده برام

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق :) 
2740

سر همین نامزدیمون بهم زدم

بابام یه مانتوم گاهی گیر میده که خیلی کوتاهه ولی باز بیخیال میشه 

آهان اون روزم تو بازار بهم گفتن شالتو سر کن و میخواستن بگیرن بابام خیلی بد باهام قهر کرد البته به ۵ساعت نرسید ولی نه آنچنان که گیییییر باشن ولی هستن

هیچی 

فعلا باهاشون کنار اومدم 

هرچی میگن گوش میدم

وقتایی که تنهام اونجوری که دوست دارم میگردم 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
من تو خانواده ام که نه ولی از وقتی نامزد کردم، یک ساله الان به شدت تحت فشارم الانم دارم جدا میشم

الهی بمیرم منم سر همین با نامزدم که چهارساله دوست بودیم بهم زدم بنظرم عشق یادته ولی گیر دادن تا آخر زندگیه 

هیچی  فعلا باهاشون کنار اومدم  هرچی میگن گوش میدم وقتایی که تنهام اونجوری که دوست دارم ...

من خیلی حالم بده

کنار اومده بودم

ولی جدیدا حس میکنم جوونیم داره کم کم تموم میشه و حتی یه بار اونطوری که دلم میخواد با آرامش و بدون ترس لباس نپوشیدم

من رک نظر میدم!تعریف و تایید الکی نمیکنم.البته منظورم تاپیکای موضوعیه نه راجب عکس افراد  
با حجاب هم میشه خیلی شیک بود اینو قبول دارم ولی با لجبار هیچوقت حالت خوب نیست حالا چه اون اجبار & ...

بهتر ک بپذیری. بپذیر و رها کن کم کم اتفاقای میفته ک‌ دیگ مجبور نیستی برای حجابت جواب پس بدی .

باحجابت اعتماد خانواده تو جذب کن .

کم کم عادی میشه و دیگ گیر نمیدن .

2706