2737
2739

مخاطبین حذف شده من که مسدود هم هستن دیگر مرا نخواهند دید 

و من هم تو مسدودیا نمیبینمشون ایاااااا

میبینن، میبینی

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
نه بابا چرت میگه

چرت و تو میگی 

برو روبیکا تو حذف کن بعدش نصب کن ببین کسایی که مسدودشون کردی دیگ هستن یا نه 

کسی که بلاک باشه آیدی یا شماره تو داشته باشه می‌تونه کاربری تو ببینه، حالا چه حذف کرده باشی روبیکاتو چه نگه داری

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
چرت و تو میگی  برو روبیکا تو حذف کن بعدش نصب کن ببین کسایی که مسدودشون کردی دیگ هستن یا نه&nbs ...

چرا حرف مفت میزنی من صدبار روبیکا رو حذف کردم نصب کردم مسدودی هام بودن چطوره خودت ی دفعه الان امتحان کنی 

چرا حرف مفت میزنی من صدبار روبیکا رو حذف کردم نصب کردم مسدودی هام بودن چطوره خودت ی دفعه الان امتحان ...

منم صد دفعه امتحان کردم 

بلاکی هام تو لیست بلاکی موندن 

حرف مفت و تو میزنی، بعضیا اینجا فقد بلدن مث س گ پاچه آدمو بگیرن و خودشونو نخود هر آش کنن

2706