2752
2734
عنوان

جان معصومه س،، بچه هام در خطرن بچه ها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 7576 بازدید | 159 پست
دورم و بی پناه و شبه و توی این مملکتیم زن غریبه

عزیز خودت هرچه صلاح میدونی ولی مادر که باشی دوری و غریبی و بی پناهی و خطر سرت نمیشه 

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
منظور استارتر درگیر بودن دعا نبود

استارتر گفت براش سه تا آیت الکرسی بخونن ن توضیحی داد نه چیزی بعد وصلش کرد ب چیزای متفرقه که ربطی ندارن و نمیدونم از کجاش درآورد الان یه آدمی که کم سواده ولی نفسش حقه میتونه ی سوره بخونه بهتره از با سواد کمکشون نکنه یا نخونه

یا مثلا زنی ک پریوده نجسه نخونه چون نمیگیره دعا؟ منظور همینه عزیزم متاسفانه ی لطفی کسی بخواد بهشون بکنه هزار تا زخم زبون میزنن

2731
گفتم عزیز مشکل اعصاب داره شیشه هم کشیده بچه هام با ترس زنگ زدن کمک کن بیا مارو ببر

به پلیس زنگ بزن اگه از حرف بچه ها اطمینان داری ...

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم
گفتم

یا خدا ...یا علی 

راه افتادی الان

❤خدایاااا خودت به عزیزام سلامتی وعاقبت بخیری تو هردو دنیا بده...دوستای گلم  میشه برای اینکه سلامتی وخوشبختی وعشق آرامش و رزق و روزی فراوون حلال تو زندگیمون داشته باشیم یه صلوات مهمونم کنین؟؟؟ شما از خدا برام بخایین شما نفساتون حقه 😥😥اگه دعام کردین خبرم کنین  منم براتون آیه الکرسی میخونم 🌹🌹
نه کلی پرسیدم میخواستم بدونم مثلا کسی که پریود باشه دعایی چیزی بخونه اشکال داره؟

اشکال نداره فقط سوره هایی که سجده دارن نخون.

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
نه کلی پرسیدم میخواستم بدونم مثلا کسی که پریود باشه دعایی چیزی بخونه اشکال داره؟

نه‌گل هیچ اشکالی نداره فقط نباید نماز ،آیه های سجده واجب داربخونه،لمس آیه واسم خدا ورفتن به مسجد وزیارت معصوم(زیرگنبد) رو هم نمیتونه انجام بده اما دیگه هر دعایی که دلش بخواد میتونه بخونه

خدایا آفریدی رایگان😍روزی دادی رایگان😍بیامرزرایگان❤توخدایی نه بازرگان......
استارتر گفت براش سه تا آیت الکرسی بخونن ن توضیحی داد نه چیزی بعد وصلش کرد ب چیزای متفرقه که ربطی ندا ...

دوست عزیز شما ب بزرگی خودت ببخش. این ی مادره پریشونه ک دستش به هیچ جا بند نیس...

کجا برن این وقت شب  س،گ پدر دنبالشون کنه بگیره که هیچی،،  یا محلاتی یا رقیه بنت الحسین س ا ...

شرمنده عزیزم شما اهل افغانستان هستی

وقتی میام نی نی سایت کاربر ها منو یاده ان شرلی میندازن تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشتوقتی روشنی چشمهایتدر پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بودبا من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیتاز تنهایی معصومانه دستهایتآیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت
2706