2737
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

منم،دلم میخواد فریاد بزنم تا حنجره م پاره بشه،ی حسی مث جنون

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
منم،دلم میخواد فریاد بزنم تا حنجره م پاره بشه،ی حسی مث جنون

وای دقیقا

یعنی به هرچیزی فکرمیکنم خوشحال نمیشم عجیب دلم گرفته

تنها چیزی که میخوام اینه که با یکی درددل کنم

وای دقیقا یعنی به هرچیزی فکرمیکنم خوشحال نمیشم عجیب دلم گرفته تنها چیزی که میخوام اینه که با یکی د ...

😔😔😔😔

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
2740

تاپیک قلبت پست کردم 

گل نازنین

خودتو واسع مسایل بی ارزش پژمرده نکن

به خدا جدی میگم

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 

اگه بخوای واسه هر موضوع بی اهمیتی انقدر خودتو نلبود کنی که دنیا جهنم میشه

تاپیک قلبت پست کردم  گل نازنین خودتو واسع مسایل بی ارزش پژمرده نکن به خدا جدی میگم

آخه رفتارم عادیه نمیدونم چرا هرکی منو می‌بینه میفهمه خجالتی ام😭

امروزم خیلی عادی داشتم کفش میپوشیدم یهو بهم گفت توهم که سایلنتی...

آخه تو باشی واقعا ناراحت نمیشی؟؟

اگه بخوای واسه هر موضوع بی اهمیتی انقدر خودتو نلبود کنی که دنیا جهنم میشه

جدی یعنی واقعا این موضوع بی اهمیته؟؟؟

من الکی بزرگش کردم؟؟

بخدا بعضی وقتا با خودم میگم کاش بدنیا نمیومدم هرجا میرم احساس اضافی بودن میکنم نمی‌دونم چرا😭😭😭

جدی یعنی واقعا این موضوع بی اهمیته؟؟؟ من الکی بزرگش کردم؟؟ بخدا بعضی وقتا با خودم میگم کاش بدنیا ن ...

اره قبول کن که روحیه ت خیلی لطیفه،باید محکم کنی دلتو،زندگی خیلی ملو و نازنازی با آدم رفتار نمیکنه

من خیلی محکم کردم خودمو لینکه الان از پا افتادم بخاطر دردهای بی درمون متعدده

آخه رفتارم عادیه نمیدونم چرا هرکی منو می‌بینه میفهمه خجالتی ام😭 امروزم خیلی عادی داشتم کفش میپوشید ...

بعد این سنت بیشتر میشه تجربه کسب می‌کنی 

آدم های عجیب و غریب 

حرف زدن های بی اصول 

و بی درک و فهم 

چرت و پرت گویی 

منظور گویی 

انسان های بی منظور و بی غرض اما پر حرف

همه طور آدمی  به پُستت میخوره

باید یاد بگیری بی خیالی طی کنی 

با یک لبخند و ابراز بی تفاوتی حتی تو اوج ناراحتی نقطه ضعف وحساسیت از روی خودت بر دار.

و واقعاااا ناراحت نشوووووو

تو دنیا فکر کن همه بی منظور حرف میزنن.

و یک اصل مهم بهت یاد میدم هیچ وقت فراموش نکنننننننننن 

هر وقت یادت اومد دعام کن 

این یک روایت و حدیث هست 👇

آسودگی و آرامش در 

بی توقعی از مردم هست .

تمرین میخواد 

اما اگر یاد بگیری کیف می‌کنی.

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 

دیگه  ام با حرف مردم دچار فروپاشی عاطفی نشووووو دوست من 🤭

باشه عزیز دلم؟

2706