2737
2734

کاشکی هیچوقت همچین آرزویی نمیکردی🍃

تو چقدر برای خدا بنده ی خوبی بودی ک درجا صدات را شنیده🍂

استاد عزیزم کاش هیچوقت همچین چیزیو نمیخواستی؛)

حالا حتما میگین چه حرفی؟

ایشون در سنین ۲۰سالگی گفته بودن:

(امیدوارم پیر نشم!نمیخوام که وقتی پیر شدم ،از ضعف من سو استفاده بشه و کسی منو شکست بده...!من تا ۱۰سال اینده کل کارمو تو این دنیا تموم میکنم و دلم نمیخواد بیشتر از این زنده باشم)

سی جوَم این چه آرزویی بود؟:)چرا اینهمه خودخواه...اگر بالاسر براندون(پسرت) بودی ب قتل نمیرسیدی..🙂🍂

ولی لاقل آروم شدم فهمیدم این خواسته خودت بود الگوی همیشگی من🖤🕸️

🌑آسمونی شدنش:۳۲سالگی🌑

🐾کسایی ک قضیه را نمیدونن:امضام را بخونین🐾

سی جو=بالاترین درجه در "جیت کان دو"

💙ممنون میشم تاپیکمو لایک کنین💙

کاربر جدید نیستم!!کاربری هستم که از سال۱۴۰۰ هفت بار تعلیق شده!!لینک چالشم اگ دوباره تعلیق شدم پیام بدید :https://abzarek.ir/service-p/msg/1839849خدایا بهترینم عاشقتم....مرسی بابت همه چیز عشق ابدی قلبم💚🌱نفسم میشه لطفا برای خواسته هام یه صلوات بفرستی؟ممنون دورتبگردم❤️💫در کاراته درجه خیلی بالایی دارم..ولی بعد دیدن زندگینامه استاد بزرگ و الگوی همیشگی ما رزمی کارا ( استاد بروس لی) تصمیم گرفتم پیرو راه ایشون...یعنی سبک جیت کان دو "JKD" باشم...امیدوارم شما هم ب این سبک روی بیارین...«ضربان قلب من JKD و استادم»💜☔نگین استاد خیلی وقته فوت شده...ایشون همیشه زندس برای ما رزمی کارا...ناراحتم ک سی جوَم آسمونی شده💔ولی خوشحالم ک از اون بالا هر روز منو میبینه و تمریناتمو💜برنامه نویس(کدر) وبسایت هستم..۸زبانه‌م(انگلیسی.ایتالیایی.فارسی.ترکی.المانی.روسی.عربی.اسپانیایی)سوالی در مورد این زبانها داشتین درخدمتم...سنسی در کاراته هستم...و همون‌طور ک امضامو خوندین پیرو استادم شدم و جیت کاندو را دارم یاد میگیرم..من فقط ۱۶سالم هست:)