2737
2739

مامان دوست صمیمیم ازم خاستگاری کرد برا تک پسرشون اونم دوبار  ولی بابام مخالفت کرد پسر کاری هست و فوق العاده خونواده خوبین ما کلی با هم رفت و امد داریم  اخلاق همو میشناسیم و خیلی دوستم دارن خیلی  ولی بابام دلیلش اینه میگه ازشون خوشم نمیاد بخدا دیونه شدم دلیلش منطقی نیست بخدا یکی از دوستام میگه برو براش دعا بگیرم ولی من اعتقادی ندارم چکار کنم راه حلی ؟تجربه ی ندارید ؟؟

زندگی ادامه داره...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا خوشش نمیاد خب سطح بالان ؟یا سطح پایین 

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2740
شما کوتاه نیاید پاتو تو یه کفش کن بگو یا همین یا هیچکس  البته اگه واقعا به پسره مطمئنی که ادم ...

مطمئنم پسر خوبیه چون داداش دوستمه ۱۳ ساله میشناسمشون

زندگی ادامه داره...
مشکل اینجاست من اعتقاد ندارم کلا

ای دعا نویسا یا کلا بیخودن یا هزارتا بلا سر ایه ها قران میارن و با اجنه در ارتباطن اینجوری پایه اجنه رو هم به زندگیت باز میکنی. 

اوایل شاید کاری ب کارت نداشته باشن ولی درنهایت میان سراغت هر وقت بخوان چون دیگه پرده بینتون پاره شده

من خودم بابام با خاستگارم مخالفت کرد رفتم همینکارو کردم جواب که نداد چند ماه بعد هیچ شبا چند مدت خواب نداشتم. بعد ک رفتم تحقیق کردم دیدم چه غلطی کردم. 

بعدم این یه نوع شرکه هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست

ط ام بشین با پدرت درست صحبت کن پاتو بکن تو ی کفش قانعش کن.ایشالله که راضی میشه

مطمئنم پسر خوبیه چون داداش دوستمه ۱۳ ساله میشناسمشون

مصمم وایسا جلوش البته سعی کن بی احترامی نکنی بهش

و اینکه به جای رفتن پیش دعا نویس که یه گره باز میکنه ده تا گره دیگه میندازه تو زندگیت به قران پناه ببر به نیت اینکه به اراده خدا پدرت مخالفت رو کنار بذاره