2733
2734

یکی از فامیلامون هرچی که میخواد میشه . من که فک میکنم دعایی چیزی داره ، به نظرتون گرفتنش اینقدر تاثیر داره؟ نتیجه عکس و ورود ارواح شیطانی به دنبال نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام. خدا فرموده به عزت و‌جلالم سوگند قطع میکنم امید بنده ای را که به غیر من امید ببنددمگه هرکسی زندگیش جوره رفته پیش دعانویس؟

چرا اعتقاد به قدرت بنده خدا دارید؟

چیزی جز شر برای آخرت و دنیا نداره 

رابطمونو با نماز و دعا و تسل بهتر کنیم کافیه چون هرچی خدا رقم بزنه برای بنده مومنش خیره

دوستانی که‌‌ میخوابد نماز خوندن رو شروع کنید تاپیک شروع نماز داریم، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

قطعا خیر ....دعانویس، رمال، ....همه خرافه و دکان هستند ...خود این اشخاص بدترین زندگی ها را دارند ....فردی که میگید قطعا شخص تلاشگری هست که هم فیزیکی و‌ هم روحی برای خواسته اش تجسم سازی می کنه ...تلاش خود آدم کمک کنه به خواسته اش برسه ...از نظر ذهنی هم حال خوب و انرژی خود شما که به صورت امواج به کاینات میدی قطعا تاثیر گذار هست ....با خرافه زندگی نکنیم .هر چیزی راه حل اصولی خودش رو داره 

چقدر متاسفانه شنیدم و در فضای مجازی دیدم که بسیاری از رمال ها و دعانویس ها از اعضای بدن حیوانات نگون‌بخت استفاده می کنند مثل آلت تناسلی کفتار ماده برای بخت باز کردن، پنجه سگ و‌گربه، و...اعضای بدن دیگر حیوانات ...این کار تاوان و‌کارمای سنگینی داره ...ظلم به مخلوقی که زبانی برای اعتراض ندارد به نظر من زندگی رو‌جهنم می کنه ....دست از خرافات برداریم و به نیروی فکر و اندیشه خودمون اتکا کنیم ...هر چیزی راه اصولی خودش رو داره .