2733
2739

در مورد مسائلی که با جون آدما در ارتباطه تبلیغ الکی نکنین. خدا شاهده خیر نمیبینین چون آه پشت سرتون میفته. من الان دنبال دندونپزشک خوبم. داشتم تاپیکای قدیمی رو نگاه میکردم. دیدم خیلیا بر اساس نظرات اینجا رفتن پیش یه دکتر و بعد اومدن نوشتن خدا لعنتتون کنه دکتره خوب نبود. به نظر من دزدی شرف داره به این کار

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.

بله منم پارسال گول نی نی سایت رو خوردم که تبلیغ الکی داشتند و همچنین پیج خود دکتر، و انشالله خدا آگاهشون کنه واقعا این کارا عاقبت خوبی نداره، دلشو ندارم نفرین کنم ولی خدا کنه به کار اشتباهشون پی ببرن

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم براساس نظرات میخوام برم خدا کمک کنه

حتما حسابی تحقیق کنین قبلش. متاسفانه بعضیا فقط تبلیغ دروغ میکنن

آقایون به هیچ وجه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند، کامنت نذارند، لایک نکنند، ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یا ریپلای نکنید.
2731