2737
2734
عنوان

زنداداشای بدذات بیاید یه لحظه 😁🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 54 پست
خدا لعنتت کنه همچین کسایی رو  هنره؟ من ۵سالم بود زن داداشم منو از داداشم جدا کرد گفت نه حق دا ...

آخی

منم همین بودم عزیزم. زنداداشم نذاست تو هیچ مناسبی داداشم کنارم باشه

من مطمئنم زابل و کابل یه داداش دیگه هم داشتن به اسم حبه بابل   

گاهی خود خواهره باعث میشه و زنداداش هیچ دخیل نیست ،مثل خواهرهای شوهرم از نامزدی تا الان که بچم بزرگه هی دخالت کردند ،هی متلک گفتند ،هی اذیت کردند تا همسرم که به صبوری همه میشناسنش دیگه از خانواده اش برید ،بدون اینکه دعوا راه بندازه رابطه رو کم کرد تا آرامش داشته باشیم 

آرزو میکنم،آرزو میکنم،آرزو میکنم......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کن تا آخر عمرت باید تحملش کنی تو عروسیا تو مهمونیا باید قیافشو تحمل کنی 

کاش فقط دیدن قیافه بود باورت میشه مراسم خواستگاری منم دخالت می‌کرد اصلا دلم نمیخاد ی ثانیه ببینمش 

2731
عزیزم تو که خودت میگی صد دز صد بدذات نیستی بدذاتا یه جوری ان که اگه ازشون بپرسی بزرگترین ایرادت چیه ...

😁😂🤣🤣مثل خواهرشوهرای من

اره روتادسته فرومیکنندبعدمیگن ماکه کاری نکردیم

😁😂🤣🤣🤣🤣

باورت میشه خونشون۱ماه نبودعقدکرده بودم غذامیخوردم فوری ظرفم روبرداشت وگفت سفره روجمع کنیم شایدمهمون بیاد

هرکس مثلاجاریم و....میخواست بامن حرف بزنه میگفت اگرباهاش حرف بزنیدمیدونم باهاتون چکارکنم و....

حالاتصورکن من رفتم شهرغریب ودورازخانواده ام

آخرش هم شوهرم خودشون قهرکردن ورفتیم

فقط۱۰روزاونجابودم کلا😁😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

بعدمن بدذاتم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
گاهی خود خواهره باعث میشه و زنداداش هیچ دخیل نیست ،مثل خواهرهای شوهرم از نامزدی تا الان که بچم بزرگه ...

آخه من از ایناش نبودم به خدا

نمی دونم چرا چشم دیدنمو نداشت خدا شاهده اگه یه پره طلا می خریدم یه دعوا درست می کرد، سر عروسیم دعوا درست کرد،طر خواستگاریم دعوا درست کرد ...

آخی منم همین بودم عزیزم. زنداداشم نذاست تو هیچ مناسبی داداشم کنارم باشه

واسه من که دوتا  داداش داره صددرصد سر خودشم میاد 

من رفتم خونش اینقدر بی محلی کرد حالم بد شده بود 

کاربری قبلیم تعلیق شد 🥺🚶
واقعا خوشحالی رابطه خواهر برادری رو خراب می‌کنی صدرصد کارماش بر میگرده به خودت سرت میاد

۱۰۰٪خوشحالم😁😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فعلاکه زن داداشام دوستم دارن

همون خواهرشوهرام هم دوستم دارن😁😂🤣🤣🤣🤣

برگشت خوبی برام داشته

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2738

حالا من چند روزه با شوهرم درگیرم ک بریم خونه خاهرت اینا زشته😐هرکار میکنم این مرد پا نمیشه بریم😐دو ماهه درگیرشم بخدا دیگه غروب زنگ زدم از خاهره معذرت خواستم گفتم تقصیر من نیست داداشت نمیاردمون😐دوتا خواهر دیگشم عین خاهر خودم بخدا براشون نگرانم و تلاش میکنم براشون ولی شوهرم کلا ارتباط نمیگیره

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

کاش میومد جواب میداد من میخوندم 

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱

بیشتر داداشت اون وسط مشکل داره.

ببین من بالا برم و پایین بیام نمیتونم رابطه همسرم و خواهرشو خراب کنم....چون همسرم نمیخواد رابطه اش خراب بشه.....هرچند من اهل اینکارا نیستم.....ولی اگرم بخوام نمیتونم‌....پس قطعا برادرت خودش میخواد رابطه اتون خراب بشه.وگرنه زنش هرکارکنه میتونه زیربار حرف اون نره.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

اگه خواهر شوهر درست رفتار کنه حالش خوب باشه حال داداشه هم خوبه و دیگه نیازی به قطع رابطه نیست ولی اگه خواهر شوهر حسود و عقده ای باشه دایم پشت سر زنداداشش حرف بزنه جنگ به پا کنه صلاح همونه با همچین آدمی حرف نزنن

واسه من که دوتا  داداش داره صددرصد سر خودشم میاد  من رفتم خونش اینقدر بی محلی کرد حالم بد ...

آخ یادم انداختی

هر وقت رفتم خونه داداشم بدون استثنا تو راه برگشت گریه کردم

متاسفانه آخه بعدش عذاب وجدانی چیزی نمی گیرن؟

نه عزیزم چرا عذاب وجدان بگیرن من الان برادرم رو وقتی زنگ میزنم جواب نمیده و از یه طرفم خاهرم هم نمیزارن شوهراشون زیاد با خواهراشون اون صمیمت قبل رو داشته باشن که برا هر دو طرف متاسفم یا ازدواج فامیلی نکیند یا ه درست رفتار کنید اون خانواده بدبختم این پسرو بزرگ کردن

2706