2752
2734
عنوان

زنداداشای بدذات بیاید یه لحظه 😁🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 714 بازدید | 54 پست
حالا من چند روزه با شوهرم درگیرم ک بریم خونه خاهرت اینا زشته😐هرکار میکنم این مرد پا نمیشه بریم😐دو ...

خدا خیرت بده

من مطمئنم زابل و کابل یه داداش دیگه هم داشتن به اسم حبه بابل   

این اتفاق تو خانواده ما افتاد از زنداداش بیشتر خود داداش مقصر هست که انقدر حرف ها و حرکات زنش روش تاثیر داره ادم بایذ از رو دیده ها قضاوت نکنه نه شنیده مطمنم اون زنداداش خوشحاله زنداداشای من خوشحالن منم کلا باهیچ کدوم رابطه ندارم در حد من نیستن خودتم گفتی چون بدذاتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه من از ایناش نبودم به خدا نمی دونم چرا چشم دیدنمو نداشت خدا شاهده اگه یه پره طلا می خریدم یه دعو ...

از اینا هم دیدم ،عروس خواهر شوهرم ،اینقدر منو آزار داد یه بی حیای افریطه گیرش افتاد ،حسود،خبر چین و..هرچی بدی هست تو اینه ،فقط قیافه داره که اونم چون سنش کمه هنوز 

آرزو میکنم،آرزو میکنم،آرزو میکنم......
حالا من چند روزه با شوهرم درگیرم ک بریم خونه خاهرت اینا زشته😐هرکار میکنم این مرد پا نمیشه بریم😐دو ...

تو رفتارت مثل مامان منه  دقیقا عمه ما همیشه میگه شاید زنش نمی‌ذاره ولی بابام اصلا از رفتار عمم خوشش نمیاد 

2731
اگه خواهر شوهر درست رفتار کنه حالش خوب باشه حال داداشه هم خوبه و دیگه نیازی به قطع رابطه نیست ولی اگ ...

خب آخه من حرصم می گیره که اینجوری نبودم اصلا کاری به کارشون نداشتم

خب آخه من حرصم می گیره که اینجوری نبودم اصلا کاری به کارشون نداشتم

پس متاسفم براش بخدا من خیلی با خواهر شوهرم خوبم ولی خیلی عقده و حسادت داره انگار من سر سفره باباش نشستم یا گاهی از شدت حسادتهاش و تقلید کردن از روی لباس و پوشش من میخاد حرصم در بیاره بارها خواستم باهم دوست بشیم چون رفیق های زیادی ندارم ولی اون همیشه دنبال جنگ و چشم و هم چشمی فقط دعا میکنم ازدواج کرد شبیه خودش باشه خواهر شوهرش

داداش واسه آدم خیلی عزیزه تا مدت ها حالم بد بود  تازگیا میگم به درک

منم دیگه بی تفاوت شدم. به قول مامانم برادر اگه مرد باشه نمی تونه از خواهرش بی خبر باسه.

آخ یادم انداختی هر وقت رفتم خونه داداشم بدون استثنا تو راه برگشت گریه کردم

واقعازن داداشت اذیتت میکنه؟!

من طرف دشمنم هم باشه توی خونه ام یاراهش نمیدم یاراه بدم احترام مهمون روتاآخرش دارم

ولی گاهی چه خواهرشوهرباشیم چه زن داداش۹۹٪افکارورفتارمون بخاطرسوءتفاهمه

شایدهم واقعاتوخوبی وداداشت توی خونه بخاطرتوبازن داداشت درگیرشده کینه گرفته

داداشت سیاست نداره

همسرمن اگربهشون بگم مادروخواهرت اینطوری کردن میگن بروخودت جوابشون روبده

اوناهم چیزی بگن،همسرم میگن دست جمعی غلط زیادی کردیدنتونستیدحریفش بشیداومدیدبه من میگید😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

اماباورکن اسی زن داداش دستش روعسل کنه بده دهن خانواده شوهربازهم بدذاته

منم۲تازن داداش دارم

رفتارهاشون رودوست ندارم

ولی کاری هم ندارم باهاشون

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
تو رفتارت مثل مامان منه  دقیقا عمه ما همیشه میگه شاید زنش نمی‌ذاره ولی بابام اصلا از رفتار عمم ...

دقیقاااا ی بارم مادرشوهرم گفت از وقتی تو اومدی بچه هام پیش هم ننشستن😐بخدا شوهرم مهمون دار نیست چیکار کنم

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫