2752
2734
عنوان

نیاز ب جنس مخالف

1483 بازدید | 106 پست

ببخشید دوستان یه سوال داشتم

ب هر حال آدما از وقتی ب سن بلوغ میرسن چ بخوان چ نخوان کم کم ب صورت غریزی نیاز ب جنس مخالف پیدا میکنن....حالا سوال من اینه که چجوری ب این نیاز باید پاسخ بدیم؟ بنظرم زمان قدیم از این لحاظ ک سن ازدواج پایین بود خوب بود و باعث میشد طرف زود ازدواج کنه و ب راه بد کشیده نشه...ولی خب قطعا ازدواج توی سن پایین هم یه سری مشکلات داره و خب طرفین هنوز عاقل نشدن....پس الان ک سن ازدواج بالا رفته چی؟ چجوری باید ب این نیاز جواب داد؟ یعنی ما باید از ۱۷ سالگی تا ۲۵ سالگی این نیاز رو نادیده بگیریم؟ خب نمیشه....اینجوری قطعا آدم وارد رابطه میشه و رل میزنه....در اصل منظورم اینه که چجوری میان میگن رل نزنین و دوس پسر داشتن گناهه و از اون طرف هم سن ازدواج بالا رفته.....خب این نیاز دست خود آدم نیس ک....اگه قرار بود اینقدر کنترلش کنیم و سرکوبش کنیم چرا خدا از سن کم این نیاز رو توی ما قرار داد؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو گروه جوابتو میدم

مذهبی‌ای متعصب که میگن الا و بلا سرکوبش کن تا وقت ازدواج

کسایی که میگن راحت باش

ببین منطق خودت چی میگه

اینجا به جواب نمیرسی

عادت های اتمی و اثر مرکب
2731

وارد یه رابطه ی عاطفی بشو

طرفتو بشناس کامل

اگه باهاش اوکی بودی و علاقه داشتی رابطه داشته باش

حتما قبل از رابطه مطمین بشو که طرفت سالمه

واکسن گارداسیل بزن

حتما از ابزار پیشگیری استفاده کن

و اینکه بخاطر رفع نیازت دست به هرکاری نزن که پشیمونی نیاره

ازدواج بخاطر نیاز بزرگترین اشتباهه

اول وارد یه رابطه ی عاطفی بشو علاقه ک پیدا کردی مطمین شدی سالمه اون موقع یه رابطه ی خوب و مطمین داشته باش

خدایی چجوری تو سن ۱۷ ۱۸ سالگی اینقدر نیازجنسی نیازجنسی میکنین

من ۱۸سالمه ذره حس و احساس ب جنس مخالف ندارم شایدم من عادی نیستم/:

اینقدری ک بهش فکر میکنین

بروکلاس برو باشگاه خودتو مشغول کن 

من دخترِ ایرانم✨
2706